Przekroczono limit czasu połączenia w mozilli i nie mogę otworzyć pocztę onet

Witam.Mam windowsa 7 64 bitowy i od paru dni nie mogę wejść na pocztę onet .Wyskakuje komunikat Przekroczono limit czasu połączeniaI.I na inne strony też nie mogę wejść a nigdy tagiego problemu nie maiałem a internet mam radiówkę.I

Co prawda nie sprecyzowałeś co to dokładnie za typ połączenia (wifi; lte czy jeszcze jakieś inne) ale skoro to radiówka to problemem może być zbyt słaby zasięg.

Miałem podobny problem z wifi na wynajmowanym pokoju gdy właściciel przeniósł router w inne miejsce tak że u mnie zasięg był już słaby, problem rozwiązałem poprzez zakup mocniejszego adaptera wifi na USB i wystawienie go na kablu w miejsce gdzie miał on lepszy zasięg.

Możesz sprawdzić czy ustawienie komputera w innym miejscu poprawi zasięg/jakość połączenia i jeśli będzie jakaś poprawa to pomyśl nad możliwością zmiany anteny na mocniejszą albo wystawieniem urządzenia odbiorczego na przedłużaczu w lepsze miejsce lub zmianą go na inny w zależności jakie to jest dokładnie połączenie jakie opcje są dla niego dostępne.

Inna możliwość to może być tak że masz zainstalowany jakiś syf w systemie który intensywnie wykorzystuje twoje łącze do rozsyłania jakichś pakietów.

Może być też sytuacja odwrotna że twoje łącze jest pod obstrzałem z sieci i te ataki z sieci blokują ci łącze.

Ewentualnie jeśli dzielisz łącze z kimś to może być tak że ten ktoś intensywnie korzysta z neta (pobiera coś lub ma zawirusowany komputer) i stąd te objawy.