Przełączanie karty graficznej

Witam, mam dość mocno męczący problem. Posiadam laptopa lenovo z wgranym systemem windows 8.1 i poważny problem przy przełączeniu karty graficznej dedykowanej na ogólną. Trochę o laptopie

 

Procek Intel Core i7 4700MQ

8 GB Ramu

Karty:

AMD RADEON HD 8600/8700M

Najnowsze sterowniki do Catalyst Control Center Amd 14.12 dla mojej karty

Wszystkie aktualizacje zainstalowane.

 

Chciałbym ustawić kartę amd na główną na której również działa pulpit nie tylko aplikacje,chodzi np o oglądanie filmów itd intel nie oferuje mi takiej wydajności i jakości jaką oferuje amd jednakże jak np chcę zmienić procesor graficzny dla google chrome czy innej przeglądarki mam zablokowaną opcję. Kolejnym problemem jest najnowszy sterownik intela dla karty, kilka aplikacji przestało mi działać mimo tego że są one przypisane do procesora amd. Wydajność maksymalną mam ustawioną w każdym możliwym miejscu czy to w ccc czy w panelu zasilania itd, dalej, gdy włączam dxdiag, wyświetla mi że głównym procesorem graficznym jest intel. Dodam, że w biosie mam jedynie 2 opcje do wybrania switch i UMA nie mam tej trzeciej która tam powinna się znajdować, w CCC ustawiłem wszędzie na największą wydajność oglądałem kilkanaście poradników jednakże dotyczyły one starszej wersji ccc w której ręcznie można było ustawić sobie procesor graficzny. Jeżeli istnieje jakaś metoda na ustawienie tego amd na główną kartę graficzną na której pracuje cały komputer byłoby super jak ktoś by mi ją opisał. Czekam na odpowiedź.