Przełączanie programów alt+tab na tle gry

Siemka, widziałem na jednym filmiku na YT, jak gościu podczas gry w lola przełączył się poprzez alt+tab na zmniejszone okno google chrome i sobie coś robił, a w tle nie był pulpit, tylko gra. W tym filmie w 0:34 jest to, o co mi chodzi http://www.youtube.com/watch?v=Hp-cNNz0wlc

 

Też chciałbym sobie takie coś ustawić, tylko nie wiem jak. Mam system Windows XP Home SP3.

Może moja odpowiedź nie będzie na 100% prawidłowa, bo już dawno nie streamowałem, ale nie widać jego pulpitu pewnie dlatego bo w ustawieniach programu do streamowania sobie ustawił, że nie jest on widoczny. Dlatego “tłem” jest LOL, a nie pulpit, kiedy w rzeczywistości jego pulpit jest widoczny, a LOL jest zminimalizowany.

No, ale ja nie robię streamów. Chciałbym tak robić normalnie użytkując komputer.

 

Nie da się. Bo to co widzisz na filmiku, nie jest tym co on ma w rzeczywistości. Gdy przełącza się na inne programy, LOL mu się minimalizuje

Da się, znalazłem już rozwiązanie. Trzeba w grze w opcjach wideo zmienić z trybu pełnoekranowego przełączyć na tryb kaskadowy :slight_smile:

 

Ja mam dość słaby komputer i po włączeniu tego trybu gra chodzi mi na 25-30fps, (wcześniej ok. 40fps na trybie pełnoekranowym). Wie ktoś może jak podnieść moje fps do poprzedniej ilości?