Przełączenie karty zintegrowanej na dedykowaną w laptopie

Posiadam laptop SAMSUNG NP550P5C-S04PL, problem polega na przełączeniu zintegrowanej karty graficznej na nvidia geforce gt 650m. W panelu sterowania nvidia ustawiłem preferowany procesor graficzny na procesor nvidia o dużej wydajność, procesor physx: geforce gt 650m. Wszystko było by pięknie gdyby nie to że w grze “BeamNG Techdemo” nie wykrywa mi tej karty, mam do wyboru intel hd graphics 4000 i (tu powinna być nvidia) GFX Null Device. Nawet gdy odpalę grę z procesorem graficznym - zintegrowana karta graficzna “płynność” jest na poziomie niskim. W biosie nie da się wyłączyć tej karty z intela, problem polega moim zdaniem na złych sterownikach, mam świeży system najnowsze sterowniki i nadal mam ten problem ale wiem że jest to dosyć częsty problem w laptopach. Dodam jeszcze, że wcześniej miałem ten sam problem, zaktualizowałem sterowniki i problem miną, średnia ilość fps w far cry 3 na ustawieniach wysokich to ~40fps, a teraz na niskich mam jakieś 20fps.

Test karty : http://www.3dmark.com/3dm/1113317

Liczę na wyrozumiałość i pomoc a nie uznanie tego tematu jako spam.

Masz Panel Sterowania NVIDIA w Panelu Sterowania/Pasku Zadań? Możesz sobie tam ustawić gry, które mają korzystać z karty GT650M.

Jaką masz zainstalowaną wersję sterowników NVIDIA?

320.94