Przełaczenie z TV na monitor

mam problem takiej maści bawiłem się w podłaczanie kompa do TV na moim starym dewoo wszystko chodziło dobrze zniosłem kompa na kolejny TV i tam niestety nieudało mi sie za chiny ludowe skonfigurować kompa z TV komputer został jednocześnie kontatybilny z TV a nie z moim monitorem chciałem ponownie przejść lecz nieudało mi sie ta sztuka ze wzgledu na masakryczne trzęsący się obraz na TV … i tu moje pytanie czy istnieją jakieś inne sposoby powrotu obrazu z TV na kompa bo wyjęcie karty nic mi nie dało … :cry:

Na temat podłączania kompa do TV - zobacz tutaj - ze zwróceniem szczególnej uwagi na podane tam linki.

P.s.

Nie ustawiłeś sobie skrótów klawiszowych do przełączania wyświetlaczy(monitor/tv)?

Jaka karta graficzna? Czy zmieniałeś ustawienia w panelu sterowania karty (poza przełączaniem monitor/tv)?

Rozumiem, że obraz pojawia się przy starcie kompa - przed załadowaniem windy - spróbuj wejść w trybie awaryjnym, ustaw w wyświetlaniu standardowy monitor i niską rozdzielczość a następnie uruchom ponownie system.

Jak rozumiem po podłączeniu komputera do TV obraz skakał a jak z powrotem podłączasz do monitora to się nie da?

To powiedz jeszcze jak podłączałeś komputer do TV (grafika czy tuner i jakie kable).