Przełączka czy konwerter ? DVI--> D-SUB

Witam. Zamówiłem zestaw z taką grafiką i płytą głowna, pytanie : Czy wystarczy mi zwykła przełaczka czy potrzebny będzie konweter aby podpiąc do wejscia d-sub?

[quote=“Farmilek, post:1, topic:522981”]
Witam. Zamówiłem zestaw z taką grafiką i płytą głowna, pytanie : Czy wystarczy mi zwykła przełaczka czy potrzebny będzie konweter aby podpiąc do wejscia d-sub?
[/quote]“Aktywny” adapter z DP lub HDMI.


lub

Adapter konwerter z chipem zamieniającym sygnał cyfrowy na analog,przejściówka nic nie da,bo nowe karty nie mają już w ogóle sygnału analogowego.Stare karty miały DVI-I (Integrated - analog+digital),nowe tylko DVI-D.Konwerter albo monitor z DisplayPortem HDMI

Nie będzie pogorszony obraz?

Mam do wyboru albo zestaw z intel g4560 + nowy monitor albo bez monitora z I5 6400, doradzisz coś?

Obraz będzie porównywalny z tym obecnie. Monitor najwyraźniej masz z niskiej półki cenowej, bo już przynajmniej od 10 lat są złącza cyfrowe w LCD. Monitor na pewno łatwiej zmienić w przyszłości niż procesor. Brałbym osobiście opcje z i5.

Chyba tez tak zrobię, obecny monitor to lg flatron 19 cali, wolałem się upewnić czy adapter zadziała, dzięki :grinning: