Przełącznik audio do słuchawek i głośników

Witam

Mam zestaw głośników w domu 5+1…Słuchawki do skype razem z mikrofonem…Od słuchawek są dwa mini jecki i zestaw głośników jest połączony z komputerem dwoma mini jeckami…

Chciałem kupić taki przełącznik:

http://www.allegro.pl/item367990946_med … sniki.html

http://www.allegro.pl/item351446502_prz … nikow.html

A w tych urządzeniach jest jedno wejście od głośników–a co z drugim jeckiem od głośników?..Szukałem i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedniego…

Czy ktoś ma może coś takiego–wie gdzie kupić–jak to rozwiązać w inny sposób???

Pozdrawiam

Od słuchawek masz wtyczki od mikrofonu(czerwona) i od dźwięku(zielona), Przy głośnikach też masz jedną zieloną i czarną o ile się nie mylę. D przełącznika podłączasz obie wtyczki od słuchawek a od głośników tylko zieloną. Po przełączeniu się na słuchawki wyłączaj głośniki i będzie dobrze :wink:

W niektórych płytach głównych ze zintegrowaną kartą dźwiękową są dodatkowe gniazda z przodu na obudowie dla słuchawek i w momencie podpięcia słuchawek głośniki zostają “odcięte”.

ROZGAŁĘŹNIK MŁY JACK 3,5mm http://www.allegro.pl/item364735540_roz … _gold.html Ja taki używam i mam równocześnie podłączone słuchawki i głośniki Są też rozgałęźniki tego typu na kablu.

A głośniki z podłączonym tylko jednym zielonym jeckiem będą chodzić normalnie?

tak chodzą normalnie

Powiem tak w zieloną dziurkę (zwaną samicą) np w karcie dźwiękowej wpinasz męski MŁY JACK 3,5mm masz tam 2 otworki (samice, żeńskie) i do każdej samicy wkładasz zielony Jack (męski) Widziałem też kablowe rozgałęźniki o większej ilości gniazd (samic) ale z braku czasu wybacz nie będę szukał.

Bardziej obrazowo nie potrafiłem.

Ok-dzięki…To kupuje i kombinuje…Pozdro