Przelew kasy z Polski do Anglii

Witam.Jak można w łatwy sposób nadać przelew pieniędzy z Polski do Anglii? Ale tak aby było szybko oraz bezpiecznie? Jeszcze nigdy tego nie robiłem tak więc wolę się dopytać. Rozmawialem ze znajomym i ten powiedział,ze przelewa pieniądze poprzez konto walutowe ale ja przecież nie będę specjalnie zakładał od razu konta walutowego po to tylko aby nadać ten jeden przelew. Może orientujecie się czy są jakieś inne sposoby? 

każde konto ma możliwość przelewu walutowego tylko opłaty są wyższe, zamiast pytać na forum to spytaj się w swoim banku

PayPal’em

Przelew SEPA z konta w banku (może być zwykłe w PLN), tylko upewnij się, jakie są za to opłaty.

Easysend

Do końca września mają urodzinową promocję, a więc jest jeszcze taniej.

Przelew kwoty do 2 tys zł to koszt 10 zł

Przelew kwot od 2 do 5 tys zł to koszt 4,49 zł

Powyżej 5 tys zł jest za free.

Nie tracisz też na różnicach kursowych.

 

Jeżeli nie masz tam u nich konta, to po założeniu pierwszy przelew zagraniczny jest darmowy.

Na paypala się nie zdecydowałem bo poczytałem sobie jakie mają tam prowizjie. Przy takiej kwocie jaką wysyłam zupełnie by sie to nie opłacało  ( może przy jakichś tam mniejszych).

Ostatecznie wysłałem za pomocą easysend.Kasa już doszła tak więc temat do zamknięcia. Przelew był darmowy

Temat do zamknięcia oraz dzięki ! 

Cóż, przy PayPalu jeśli przelewa się znajomym lub rodzinie to przecież prowizji się nie płaci…