Przelew, transfer środków pieniężnych z konta telefonu do ...?

Mam na telefonie w Play (na kartę, NIE abonament) ok 80 zł i chciałbym chociaż albo prawie wszystko wykorzystać (przesłać gdzieś indziej) np. w taki sposób aby przelać na konto bankowe (moje lub kogoś), zapłacić za coś z telefonu np. jako premium SMS, może zrobię zakupy gdzieś i jeśli się da to zapłacę z telefonu. Szukam też serwisów które oferują takie różne transfery pieniężne z konta telefonu. Ewentualnie inne rozwiązanie takiej sytuacji, coś doradzicie, jakieś rady na tą sytuację? Z góry dzięki za pomoc. 

 

Chcę to wykorzystać, przelać gdzie indziej, ponieważ dużo mi się uzbierało (i może wzrosnąć dalej) i nie długo kolejny raz muszę w Play doładować (zwykle robię doładowanie za 50 zł, jest najkorzystniejsze).

 

Sam poruszałem już taki temat. Transfer pieniędzy z telefonu na konto bankowe nie ma sensu. Przelicznik jest tragiczny - np. z 80 zł przelanych, pobierają sobie z 35 za samo przelanie. Nie ma opcji płacenia kwotą na telefonie. Inaczej ma się jak masz program do płatności i na nim jakieś oszczędności. 

Jeśli nie wiesz co zrobić z kasą na komórce - skorzystaj z kodów operatora np. do tańszych rozmów, czy zakupów dzwonków i gier.

Możesz zrobić aukcję z SMSami premiuim, wtedy zwróci się 60-70% nie więcej. Innej, lepszej opcji nie ma.