,,Przelewanie pieniędzy'' z komórek

Siema !!

A, jeżeli tak to prosze o taki sposób! !!

Może tak doprecyzuj swój problem.

Jeżeli chodzi Ci o “przerzucanie” pieniędzy z komórki na komórkę, to np. w Orange jest taka możliwość: sms o treści: DOLADUJ (kwota doładowania) (nr telefonu odbiorcy) na nr 8088.

np.: DOLADUJ 10 501234567

Minimalna kwota doładowania, to 5 zł.

Jeżeli chodzi o inne sieci komórkowe, niż Orange, to nie wiem, czy jest taka możliwość.

Mam problem jak wyżej: Mam simens’a m55 i siemens’a a52 i chciałbym wszystką kase z m55 przelać na a52 . Dodam że m55 jest w Heyah a a52 w erze tak tak . co robić ???

z tego co mi wiadomo to Heyah a wienc i Era nie mają takiej opcji ta usuga jak narazie jest dostępna tylko w sieci Orange

W Plusie też jest taka usługa, zdaje się że nazywa się teleprzelew.

neomod masz racje …nie wiedzialem o takiej mozliwości w Plusie nom i w Samych Swoich :wink: ale dla zaciekawionych to trzeba wysłać na numer 5511 SMS-a, w którego treści należy podać literę P i po odstępach kolejno kwotę przelewu oraz numer, który ma zostać zasilony, np. P 10 6YYYYYYYY. Po chwili użytkownik otrzyma SMS-a z informacją o wysokości zlecanego przelewu dla wskazanego numeru oraz prośbę o potwierdzenie operacji przez odesłanie w ciągu 15 minut na numer 5511 SMS-a o treści “tak”. Odesłanie SMS-a potwierdzającego powoduje realizację przelewu.

Czy da się przelać z telefonu na telefon pieniądze w erze ??? Jak ktoś wie to proszę o odpowiedz . Dzięki :slight_smile: