Przemiana pendriva w dysk twardy

ahaha taki informatyk jesteś kupiłeś /cenzura/ za 80 zł jeszcze bez dysku ja niewiem czy na takim procesorze windows 95 pójdzie a jak ty chcesz filmy oglądać ? jak chcesz to na tym kompie co najwyżej możesz sobie zainstalować windowsa 3.1

Windows 95 pójdzie na pewno, ale filmy ha ha pewnie 0,001 klatek na sekundę. Procesor jest tak prymitywny, że nie ma nawet MMX.

Mam w domu P1 z MMX chyba 166mhz, 64mb ramu sdr i nawet muzyki nie da się słuchać. Utopione pieniądze, z tym to od razu można iść do punktu utylizacji elektroniki, a nie myśleć o dysku.

Ja na P1 133Mhz i 32Mb Ramu słuchałem muzyki w Winampie i się nietnąła !!

Tobi daj logi z tego pentiuma :smiley: Na takim sprzęcie Winamp powinien odtwarzać mp3 bez większych problemów ha ha

muzykę odtwarzało, ale co z tego jak co jakiś czas przycinało, a jak działał winamp to proc na 100% użycia, to trąć mysz i tnie, może wina chipsetu ten komp jest na via a one najwydajniejsze nie są, co tam siedzi to dziś nie pokaże bo musiał bym na nim system postawić.

Ale ludzie nie gadajcie że tak zle kupiłem podam wam plusy tego kupna

+za te pieniądze w zwykłym sklepie kupiłbym ram góra 1gb A PO CO MI JA MAM 6GB W KOMPIE

+mimo wszystko zapłace przy odbiorze mam gwarancje i mogę się pobawić w sieć domową

+Za te pieniądze dostane procesor karte graficzną matrycę klaiature touch pada całą obudowe ramu 40mb orginalną torbę baterię zasilacz a dysk będe miał za darmo wystarczy że pójde do komisu komputerowego dam im od kompa 80 gb teraz mam 650 i wymienie na 10 do laptopa

+Rozmawiałem z gościem przez telefon i wystawi mi fakturę vat

+To ma służyć do naprawde drobnych spraw bo chyba nie do grania w crysisa chociarz u mnie na kompie uzyskałem wyrzejśrednie detale

+będe miał głównego servera bo mam w domu 1 kompa w a ten ma służyć do PISANIA i eksperymentów

+Mogę się tak pobawić że go sprayem pomaluję dam mu jakieś skiny fajne trochę go przyśpieszę i podkręce dodam mu lepsze chłodzenie dam folię na ekran i tył będzie prawie jak pavilin mojego taty ciekawe jaką będzie miał mine jak zobaczy jak stuningowałem lapka.Jeśli chodzi o tuning wizualny i techniczny to moja specjalizacja kupić kompa za groszę i przerobić go w odrzutowiec(oczywiście wiem że z tego lapka odrzutowca technicznego nie zrobie ale wizualnie go poprawie).Mam do was ostatnie pytanie jaki system wgrać Ubuntu win 95 damn small linuks mac os-który mnie interesuje

Jak już to w jakie gry se pogram oprucz mario?

Naprawde proszę o wypowiedz kompetentne osoby.

Kompetentne osoby już się wypowiedziały. Poprostu wtopiłeś pieniądze koncertowo. Ja miałem problem z divxami na AMD K6-300. Jest to naprawdę stary laptop i będziesz miał duże problemy z uruchomieniem czegokolwiek na nim. Co z tego że jest w super stanie jak będzie ci stał na półce nie wykorzystany ?

on nas w maliny wpuszcza za 50 zł. Dobrego sprzętu nie kupi. W innym temacie pisał, że za 30 zł kupił c2d z vistą. Po prostu troll.

Mati tam se tak żartowałem naprawde to kupiłem go za 80 zł z torbą w pełni sprawny bez dysku twardego co myślicie o jakiś fajnych sinach , zamontowaniu diód , przerobić ten matowy ekran na lśniący kupić jakąś fajną myszkę do lapka , zainstalować jakiś system tylko jaki

A propos czy jak mam viste na moim kąpie to moge zainstalować na lapku 95 i wyciąć sobie ze swojej visty wygląd i wsadzić na win 95 czy to zadziała , jak już to w jakim to folderze w windows jes prosze o odpowiedz. Jeszcze jedno laptop ma służyć do naprawde naprawde naprawde pisania liczeni słuchanai muzy góra grania w stare gry i prosze mi nie mówić że niepotrzebnie wydałem pieniądze bo ten laptop ma być stary a ja go mam stuningować w tym cała żecz a u mnie w mieście jak byłem w komisie to za takiego lapka chcieli 500 zł a ja go dostane za 80 z torbą .Przestancie gadać bez sensu te wasze wypowiedzi to jakies bujdy

Nie zadziała.

Wsadz go do tej torby i daj se z nim spokój!

Niepotrzebnie wydałeś pieniądze.

Padam :smiley:

Apropo co pytałeś sie o aplikacje, które pójdą na nim to już otrzymałeś odpowiedż od kolegów wyrzej. I sory co ty chcesz podkręcać?? :stuck_out_tongue:

Gdzie jest administracja i rodzice ja się pytam???

Zabrać dzieciakowi neostradę bo mnie, aż nosi. Zajrzyj dziecko do słownika internetowego. Kupiłeś ■■■■ jakich mało. Na moim starym Celeronie 1GHz, 512 mb ramu, 20 GB dysku i GeForcie FX 5200 128 to mogę sobie filmy pooglądać, a nie na 40 Mb ramu! !!

P.S. Wątpię, czy ty byś śrubkę podkręcił o procesorze nie wspominając.

http://allegro.pl/item545921148_sejf_se … ci_17.html

Wsadż tu tego laptopa, wywal kluczyki i zapomnij o całej sprawie.

Widzę że największą atrakcją jest torba :smiley: w TV Mango kupiłeś to czy gdzie :smiley:

Dobre te wasze żarty naprawde dobre a najlepsze było z tym sejfem szczerze mówiąc spoko z was forumowicze ale mam troche inny problem mianowicie wiecie rze hce teko laptpa struningować , dlatego byłem dzisiaj na miesće i pytałem o diody led ale wszystkie trzeba lutować macie pomysł jak i gdzie i czym je podłączyć

mam stary laptop hp, amd 400 mhz, 32 mb ramu z czego 4 bierze karta graficzna, więc zostaje 28 mb, do neta się od bidy nadaje, ale odtwarzenie muzy w winampie, czy podobnym to dla niego wielkie wyzwanie. informatyk1996 , daj sobie spokój nazbieraj więcej pieniędzy i kup sobie lepszy.

Ale ludzie ja już go kupiłem dziś gość wysłał bedzie jutro lub pojutrze(właśnie ile idzie taka paczka).Nie dam se z tym spokuj bo chcę go stuningować tak rzeby się pohwalić że niby nowy mam ciekawe co na to koledzy wyśmieją mnie czy uwierzą , naprawde zrobie wam fotki jak go stuningowałem.Muzyke na 100% da się póścić bo ma wejscia na słuchawki ram dokupie ale wciąż nie mam dysku twardego gdzie go kupić lub podłączyc stary.Mam jeszcze jeden problem mam kilka diód ale nie wiem gdzie czym ani jak je podłączyć proszę o odpowiedz

(jeszcze się zdziwicie jaką rakiete zrobie i w Media markicie sprzedawać będe pózniej fabryke otworze i zarobie majątek to będą pierwsze laptopy za 100zł każdy będzie chciał taki kupić )ale do rzeczy podajcie mi pomysły jak go stuningować

:smiley:

dzieciak dobre mam marzenia haha jak to przeczytałem to się uśmiałem

No to podacie mi pomysłu na tuning wizualny, osobiście nagram filmik i puszcze na you tube jak pokaze go kolegom powiem ze niby na urodziny od rodziców za 2000 dostałem i nie wolno go dotykać a ta kulka to powiem że to najnowsza technologia która wchodzi na rynek , oni i tak są tak przygłupawi że uwierza(niechwaląc się mam w domciu 6gb ram core 2 duo qad geforce 9600gs)a oni to troche zapóznioną technologie mają jeden to jeszcze 1gb ramu ma i się chepi że assassin’s creed mu chodzi.HAHAHAHAHAHAHA a ciekawe jaką mine będzie miał mój pan nauczyciel z infy. Może mu powiem że to najlepszy cud techniki , on tez ostatni nie rozrużnia myszki od głośnika laptopa od windy i monitora od obrazka z gazety to pewno się nabierze jak wrzuce win 95 przerobie na win vista albo mac os x albo win 7 i powiem mu ze sprzedaje za 1000 też nagram filmik bo mam ukrytą kamere w plecaku-sam zrobiłem ze starej komy rejestruje maks 30min