Przemiana pendriva w dysk twardy

To się nie nadaje pod 95, a wgrywanie motywów z visty np BricoPack Vista Inspirat działa na nowszych systemach, tu szybko pisząc litery będą pojawiać się z opóźnieniem, diody to chyba taśma, kable + bateria, wymiana chłodzenia jest nie możliwa bo każdy model ma praktycznie inne, a p1 grzeje się jak martwa foka, to ja nie wiem po co chyba za mało w szkole zadają do domu, jak kupiłeś przez internet to masz 10 dni na oddanie sprzętu, przynajmniej odzyskasz z 50 zł bo za przesyłkę musiał być zapłacić, za 500 zł można kupić kompletny sprzęt na Pentiumie M, 512MB ramu, 40GB dysku do XP starczy, z resztą rób co chcesz w końcu każdy może, ale jak parę osób pisze że topisz pieniądze to coś w tym musi być. Ten temat to się nadaje na wykop.pl > humor

Jesteś żałosny, :slight_smile: chcesz przerobić Win 95 na vistę lub 7, jeżeli chcesz zrobić z siebie największe pośmiewisko na YT to proszę bardzo, co do twojego “komputera” i tego 6 gb ramu, nie wykorzystujesz nawet 3 giga pewnie, poza tym ram nie najważniejszy. Core 2 Duo Qad - to twoje nowe cudo techniki? pewnie już na 32nm co? Jak zrobisz swoje nowe jądro systemowe to się “pohfal” microsoftowi lub innej korporacji napewno zapłacą ci grube pieniądze. A ten twój laptop to najwyżej nadaje się stuningować na deskę kuchenną.

Nie pozdrawiam.

No niech mi ktoś już przestanie owijać w bawełne bo z tuningiemspokoju se nie dam i mam pytania na które proszę o konkretną odpowiedz:

1Czy na win 95 można wgrać styl visty czy taki istnieje a czy można ten co jest na xp, czy są jakieś programy do robienia tego

2jak zainstalować diode tak rzeby podłączyć kablem

3Jaki fajny skin do lapka polecacie, czy nie lepiej go pomalować ale czym bo mojemu koledze jak pomalował monitor lcd (STARY)to mu zżarło plastki

4czy na win 95 da się zainstalować nowy internet explorer

5Wiem że wygląd visty zabierze ram ale się nie martwie.

6czy opłaca się zmienić chłodzenie

7czy nałożyć folię na ekran żeby lśniła

8Ile kosztuje najtańsza myszka do laptopa i czy z Firmy TECHNIKA BĘDZIE DOBRA?

9Słyszałem że usb można podłączyć do tego lapka

10PROSZĘ JUŻ O NAPRAWDE KONKRETNĄ ODPOWIEDZ BO NIE MAM KONCEPCJI NA STUNINGOWANIE GO chodziło by mi o styl bardziej elegancki jakiś abstrakcyjny z logiem APPLE

11 Gdzie mogę kupić wlepy z windowsa visty

Nie da się wgrać stylu visty do 95, to samo dotyczy stylu z xp.

Nie da się, aby zainstalować internet explorer 7/8 trzeba mieć co najmniej Windows XP

Zaraz ktoś powie że se nabijam posty, ale ja już nie mogę. Weźcie go stad! !!

Dodane 09.02.2009 (Pn) 22:22

Zaraz ktoś powie że se nabijam posty, ale ja już nie mogę. Weźcie go stad! !!

I po co nas pytasz o takie rzeczy jak myszka firmy techniks czy chociażby motywy. Pare postów wyrzej napisałeś że jesteś lepszym informatykiem (masz większą wiedzę) niż większość z nas…

Powiem szczerze ze koles mnie rozbawil jak nikt w tym roku, na dodatek wy forumowicze dalej mu tlumaczycie co i jak, dzieciak to troll i dziecko neostrady i koniec, po prostu smiejcie sie z tego co on pisze a jezeli was to nie smieszy to zal mi was :smiley: Tematu nie usuwajcie, zamknac i niech zostanie :smiley:

@informatyk

Mlody nie sluchaj innych, rob wszystko po swojemu i wrzuc screeny

Wez czlowieku pomysl o czym wogóle piszesz. Pytasz się o przemianę Pendriva w dysk a nie masz wejścia usb. nie zakladaj tematow zeby posty miec

japierdole dzieciak mnie rozbawił styl 7 na windowsie 95 ie7 na 95 haha dobry jesteś a jak jesteś taki informatyk to czemu sobie sam nie poradzisz ? i co tak się chwalisz tym kompem

Powiem wam jedno

kvassior-NAPEWNO FOTY WRZUCE

rafal125-Motywy zrobię lub skąś ściągne i tyle ci powiem

Jeśli chodzi o rozbudowe to usb dokupie do pcimcia dysk twardy troche ramu diody dam skiny na lapka folię ochronną jakieś znaczki z visty i będzie GIT foty macie u mnie na stówe i chyba jeszcze dziś przyjdzie kurier

Dodane 10.02.2009 (Wt) 16:17

Dobra hahaha mam usb proszę mam 2 porty PCMCIA a oto one wystarczy że kupie se coś takiego http://www.meditronik.com.pl/doc/mini/usb16588.jpg i już mam usb co wy na to bo ja na to jak na lato a teraz do rzeczy czy bios będzie z tego czytał? A jak tak to jak na to wgrać system operacyjny? proszę o odpowiedz