Przemieszczanie plików

Witam.

Ściągnąłem paczkę z piosenkami do gry Frets on Fire. Być może wielu osobom to nic nie mówi, dlatego wyjaśnię.

Był sobie torrent, którego zassałem. Po jego ściągnięciu powstało około 1000 osobnych archiwów rar, w których były pliki potrzebne do odczytania utworu w grze (w sumie około 4 plików w każdym archiwum). Wystarczyło zaznaczyć wszystkie i kliknąć prawym -> Wypakuj tutaj i każde z archiwów stworzyłoby folder o nazwie archiwum, w którym od razu byłyby utwory. Jednak coś mnie podkusiło, aby kliknąć ‘Wypakuj do osobnych folderów’ (jakoś tak). Co się okazało? Utworzyły się foldery o nazwie archiwów, ale… W każdym z nich był drugi, taki sam…

Wyjaśnię na zasadzie drzewa:

  • songs

|

  • Iron Maiden - Run to the hills

|

  • Iron Maiden - Run to the hills <— w tym są pliki.

Chciałbym natomiast, aby wyglądało to po prostu tak:

  • songs

|

  • Iron Maiden - Run to the hills <— w tym są pliki

W skrócie: chciałbym, aby każdy z podkatalogów podkatalogów :stuck_out_tongue: (wiem, dziwnie brzmi, ale chodzi mi o te “drugie” katalogi) wskoczył o jedno “piętro” wyżej.

Czy jest jakiś .bat lub cokolwiek, co mogłoby to zrobić za mnie? Bo przerzucanie ręcznie tysiąca katalogów jest męczące :wink:

Jeśli już ktoś byłby taki łaskawy, to proszę, aby ten program przenosił te pliki o jedno wyżej oraz usuwał ten “drugi” katalog.

Jeśli coś jest niejasne, proszę pisać.

A może po prostu usuń te katalogi i rozpakuj archiwa ponownie, tak jak sie należy?

Niestety, nie mam już tych plików. Gdybym je miał, to bym pewnie nie napisał tego posta :slight_smile:

Tak więc proszę o wzięcie tego pod uwagę i ewentualną pomoc (w miarę możliwości).

Złączono Posta : 02.10.2007 (Wto) 12:02

Istnieje pewien program, który robi podobną rzecz, o którą mi chodzi, ale …

Przenosi PLIKI, które są w tym samym katalogu co on o poziom wyżej. Może jego budowa nasunie Wam jakieś pomysły.

:: MU.bat (Move Up)

:: Move All or Specified Files Up One Level

::

@ECHO OFF


If "%1" == "" GOTO MOVE-ALL

If NOT "%1" == "" GOTO MOVE-SPEC


:MOVE-ALL

MOVE /-Y *.* ..

GOTO END


:MOVE-SPEC

FOR %%F IN (%1 %2 %3 %4 %5 %6 %7 %8 %9) DO MOVE /-Y %%F ..


:END

ECHO.