Przeniesienie aplikacji na kartę pamięci w tabletach samsung


(maciej1993) #1

Witam mam takie pytanie mianowicie w niektórych tabletach firmy samsung ja akurat korzystam z (tab2). Nie można przenieś aplikacji na kartę pamięci i teraz trzeba stworzyć partcję na karcie ext2 lub,ext3 i teraz stworzyłem ją za pomocą aplikacji rom manager no i stworzyłem partycję ale i tak nie działa. Próbowałem również za pomocą programu EaseUS Partition Master 10.1 http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Partition-Master,Program,Windows,12861.html    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.rommanager&hl=pl  i też nic to nie dało macie jakieś pomysły to proszę pisać z góry dzięki.


(Piotrek2255) #2

Aplikacje musisz przenieść za pomocą Link2Sd(koszt 8zl).

Samo z siebie to nie będzie działać.


(maciej1993) #3

No tak ale jest na przykład taka aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd

AppMgr III (App 2 SD) więc tam gdzie porostu można przenieść aplikacje na kartę pamięci to nie jest kwestia aplikacji tylko czy jest wykryta partycja na karcie pamięci. Bo na przykład na samsung galaxy s5 (900f) działa bez problemu.   


(Piotrek2255) #4

Tylko ona nie korzysta z partycji EXT. Przenosić bliki OBB, cache, pliki aplikacji i biblioteki potrafi tylko Link2SD. Nie myl App2SD z Link2SD. 

Nie ma skutecznego i darmowego sposobu aby przenieść CAŁĄ aplikację na zewnętrzną SD(partycję EXT)


(maciej1993) #5

No tak ale ta aplikacja link2sd jest też za darmo.


(Piotrek2255) #6

Tyle, że w wersji darmowej nie przenosi całej aplikacji, tylko korzysta z systemowego app2sd(bezużyteczne, bo można też korzystać bez niej).