Przeniesienie danych z aplikacji Zepp Life do aplikacji Zepp

Witam,

Czy jest możliwość przeniesienia danych z aplikacji Zepp Life do aplikacji Zepp?.

Obie aplikacje obsługują opaski sportowe, Zepp Life (wcześniej miała inną nazwę) od ponad roku używam i synchronizuje dane z opaski Xiaomi Mi Band 5. Aktualnie nabyłem zegarek Amazfit Neo co synchronizuje dane aplikacja Zepp.

I właśnie czy jest możliwość przeniesienia danych z opaski Xiaomi Mi Band 5 - aplikacji Zepp Life do nowej aplikacji Zepp - dla zegarka Amazfit Neo?.

Trzeba by pytać tę firmę co współpracuje z Xiaomi.

Być może to są nawet dwie osobne bazy z danymi (dla o oszczędności uruchomione na tej samej infrastrukturze), bo apki wyglądają identycznie.

Jak parowanie w złej aplikacji się nie udaje (brak QR i wykrywania po Bluetooth), to bym odpuścił kombinatorykę (Mi Band by wymagał dalej innej apki).


U mnie niby po zalogowaniu kontem Xiaomi widzę to co było w Zepp Life (Mi Fit).

Ale jak to się zgra z kilkoma opaskami lub używaniu roznych metod logowania (co generuje różne ID konta).

Nie co ciężka sprawa bo jak znając życie i realia to nie odpowiedzą lub nie udzielą takiej informacji.

Fakt faktem jak piszesz są to dwie prawie że identyczne aplikacje, obie mają export danych zapisanych, ale importu opcji nie ma żadna.

Powiem Ci że to ciekawe, także mam konto Xiaomi ale patrząc teraz na konto Xiaomi widzę tylko taki zapis…

I jak kliknę w Mi Fit czy Zepp pojawia się informacja

Ja mam konto Xiaomi na które loguje się poprzez stronę account.xiaomi.com .

Mam także możliwość zobaczenia danych z aplikacji Mi Fit i Zepp?.

Ja tam na stronce nie oglądałem, jedynie zaciekawiło mnie czy wskoczą dane i wskoczyły do wykresików.

Gorzej jakby nosić oba, pewnie apki ześwirują jak naniosą to w jedno miejsce - chyba że wybór zegarka powoduje rozdzielenie a po sparowaniu Amazfit podgląd niekompatybilnego Mi Band mi wywalą.

Chyba że tak, myślałem że na wersji desktopowej konta Xiaomi widzisz dane z aplikacji.

A to pewnie w aplikacji Xiaomi na smartfonie widać dane z aplikacji?.

Dwóch opasek nie noszę równocześnie, jedną tylko :), a z tej co miałem poprzednio chciałem przenieść dane do drugiej Zepp.