Przeniesienie gry Wolfenstein: The New Order z DVD na Blue-Ray

Mam następujący problem mam grę Wolfenstein: The New Order na DVD i jakość/stan tych płyt mnie nie zachwyca, dlatego stworzyłem obraz płyty i chciałbym grę przenieść na Blue-Ray, a to jest prawie 50 GB więc na jedna płytę nie wejdzie i tu następuje moje pytanie jak przenieść na dwie płyty Blue-Ray.

http://allegro.pl/verbatim-blu-ray-bd-r-dl-50gb-printable-z-japonii-i4266770200.html

Czyli nie ma możliwości przeniesienia na dwie płyty Blue-Ray.

Pewnie jest ale jak to zrobić nie mam pojęcia dlatego dałem alternatywne rozwiązanie.

Szkoda mam dużo płyt BR myślałem, że ktoś będzie umiał pomóc na DP.

forest2014,

nie rozumiem problemu. Mówimy o grze na PC?

Skoro masz grę na DVD (ile płyt ?), to robisz obrazy płyt DVD i nagrywasz jako pliki na BR.

R.

Płyta BR to 25 GB Obraz płyt DVD to 50 GB teraz rozumiesz ??

PS.Tak gra na PC.

Ta… chyba obraz ściągnięty z internetu…

Od kiedy?

Obraz płyty DVD to max. ok. 8.5GB (w przypadku płyty dwuwarstwowej). Powiedz lepiej, skąd masz te obrazy, bo coś kręcisz.

Arech zobacz, ile GB zajmuje gra Wolfenstein: The New Order tak, tak 50 GB :shock: (też jestem w szoku) A co do zarzutu, że obraz jest z sieci (tak oczywiście - ja te też jestem z sieci :mrgreen: ) Mając obraz gry i nagrywarkę BR nie nagrywam płyt DVD tylko kombinuje z BR (ja chyba głupi jestem) i co jeszcze ?? Widzę, że niektórzy bawią się w telepatów oni wiedza lepiej jakie mam gry i się z nimi nie będę kłócił.

Ps _ A to co mam z internetu _ - powietrze, bakterie, miłość, koklusz, wspomnienia, usg, tabernakulum, wewnętrzny spokój, głupotę, odrobinę pedanterii, nicość, marzenia, wizje, imponderabilie, czas, radość w oczach, świeże powietrze, sen, szczerość, eliksir z trąby chomika, pewien zapach, normalność, szacunek, samodzielność, plan życia, zazdrość, problemy, pretensje do świata, pulsary, fale radiowe, zorze, błyskawice, golfsztrom, wektory, osobowość, nakrzub, płeć, fototyp, dobre wychowanie, godność, czad, narodowość, kres życia, oczy, guru meditation, mural, satysfakcje, uczulenie, hemoglobinę, teleportacje, łzy, głód, nazwisko, transmutacje, heteroseksualizm, linie papilarne, słabość do lego, objawienie, metabolizm, włosy na rękach, zadowolenie, inteligencje, miłość do gór, patriotyzm, ironie, zadowolenie z życia, zamożność, etykę, pilastry, i wiarę w ludzi.

Ciągle nie wytłumaczyłeś w jaki sposób obraz płyty DVD zajmuje 50 GB. Bo jak rozumiem masz oryginalne płyty i z nich zrobiłeś obraz.

@Areh jemu chodzi o to ze Wolf na pc miescit się na 4 płytach Dvd zajmujących łącznie okolo 40GB. Choc nie jest to do końca prawdą gdyż łączna ilosc danych na płytach to około 30GB a resztę trzeba pociągnąć przez internet (łatki itp).

Dokładnie tak jak pisze Lordjahu.

Ale przecież ta gra się instaluje przez Steam, po instalacji uruchomienie nie wymaga płyt w napędzie! Zainstaluj i zapomnij o DVD, niech sobie leżą w boksie i tyle :slight_smile:

Temat można zamknąć.