Przeniesienie licencji NOD32 na Smart Security

Witam. Dostałem licencję do NOD32, ale chciałbym używać pakietu Eset Smart Security. Po wpisaniu danych do programu otrzymałem komunikat, którego się spodziewałem, czyli “Wprowadzono nazwę i hasło z programu NOD32 do programu ESET Smart Security” i dalej, że aktualizacja nie jest możliwa i żeby pobrać NODa. Zaciekawiła mnie jednak końcówka komunikatu “lub zmigrować licencje z wersji ESET NOD32 Antivirus do wersji ESET Smart Security. W tym celu proszę klinkąć tutaj”. Tutaj przenosi na str. gł. ESET.pl. Nie znalazłem tam jednak żadnych informacji dotyczących w/w migracji licencji. Ktoś wie jak to się odbywa? Nie odsyłajcie mnie do formularza kontaktowego z ESET, ponieważ już do nich pisałem, a zanim odpiszą trochę czasu minie.

Pozdrawiam.

Witam.

Oczywiście, jest możliwa migracja NOD32 >- Eset Smart Security: http://www.komputronik.pl/index.php/pro … a_rok.html

Dzięki, ale nie do końca o to mi chodzi. Mam licencję ważną do konkretnego dnia i chcę, aby ta wymieniona była taka sama, tylko na pakiet ESS.

Puff… tak jak myślisz to się nie da :slight_smile:

ESET to pakiet komercyjny i za inny produkt ze stajni musisz im zapłacić :slight_smile:

Nie pisałem, że ma być za darmo :stuck_out_tongue: Gdyby tak za niewielką opłatą, tę licencję po prostu zamienić, przekształcić na inną. Mam licencję 3-letnią, więc nie opłaci mi się opcja podana przez Ciebie :wink: W takim razie chyba zostaje mi pozostać przy NODzie :stuck_out_tongue:

Nie da rady bez dopłaty poprzez zakupienie pakietu aktualizacyjnego do którego link dostałeś powyżej.

Używać nod32 i zainstalować np darmowa zaporę, jak sie będzie kończyła subskrypcja kupić wskazany powyżej pakiet aktualizacyjny.

Witam. Jestem partnerem Eseta i jeśli chcesz to przyślij mi na e-mail zapytanie (biuro@adred.pl), podaj mi do kiedy ważna jest twoja licencja. Postaram się Ci szybko odpowiedzieć z dokładną ceną przejścia na Smart Security.

Heh, a ja jednym z Tytanów Sprzedaży Eseta :stuck_out_tongue:

Aby bezproblemowo przejść z NODa na Smarta należy wykupić Upgrade. Jego koszt jest nieznacznie większy niż koszt samej kontynuacji, jednak dobrą wiadomością jest to, że czas trwania licencji jest doliczany to tej, którą posiadasz.

Gdy dostaniesz już odpowiedni kod rejestrujesz go na odpowiedniej stronie Eseta i działasz według instrukcji, proste :slight_smile: