Przeniesienie numeru do Play Fresh - szczegóły

Witam. Korzystam z oferty Plus Na Kartę (dawny simplus), ale ostatnio myślałem o zmianie operatora na Play. Z obecnego numeru nie chcę rezygnować tylko przenieść go do nowej sieci.

Czytałem co ma zrobić, ale chciałbym zapytać:

-czy rejestracja numeru w Plusie będzie mnie coś kosztowała?

-czy za przeniesienie numeru Play naliczy mi jakąś opłate? Czy może wszystko odbywa się bezpłatnie?

I czy w ogóle taka zmiana na Play Fresh mi się opłaca? Plusa mam już długi czas choć nie ukrywam że wydaje mi się drogi.

Pozdrawiam

Ukończyłeś 18 lat i rejestrowałeś numer u aktualnego operatora?

Nic nie będzie kosztować, dostaniesz nawet 60 złotych w pakiecie złotówek :wink:

Zmiana na Play jest jak najbardziej opłacalna, jeżeli masz znajomych rozstrzelanych po różnych sieciach/naciąłeś się wielokrotnie na przeniesione numery, myśląc, że to numer w Twojej sieci.

Przenosiłem dwa numery z Plusa na kartę do Play Fresh i żadnych problemów nie było. Numer możesz sobie zarejestrować na stronie Plusa w kila minut i po sprawie, ja tak zrobiłem “na szybko”. Nową kartę sim od Playa dostałem za darmo, numer przypisali do niej w umówionym terminie i o ile pamiętam później przez 3 miesiące Play dawał po 20 zł.

Można zarejestrować na stronach Plusa? Nie trzeba chodzić do salonu :?:

Trzeba w salonie

Oczywiście, że w salonie - weryfikują Twoją tożsamość na podstawie dokumentów, więc nie ma innego wyjścia.

Dwukrotnie rejestrowałem przez stronę www i w żadnym salonie plusa nie byłem. W trakcie logowania jako login podajesz numer telefonu, jako hasło cztery ostatnie cyfry kodu PUK. Już od dawna nie trzeba do salonu chodzić…

wszystko masz za darmo + dostaniesz gratis 60zł w Play na start :slight_smile: opłaca się przenosić =D>