Przeniesienie numeru z Ery do Orange i pytania


(Mich050494) #1

Jestem abonentem Ery od 2000r., obecnie płacę abonament w wysokości 65 zł, mam uzbierane ponad 6500 punktów Era Premia. Ponieważ reszta mojej rodziny ma komórki w sieci Orange, zastanawiam się nad przeniesieniem swojego numeru z Ery do Orange. Głównym powodem, który mnie do tego skłania jest chęć oszczędzania na kosztach połączeń. Czy ktoś przerabiał już taki ‘myk’. Czy przechodząc jako długoletni abonent z Ery do Orange – po przejściu w Orange będę miał jakieś większe (dodatkowe) przywileje, czy będę traktowany jak zwykły nowo pozyskany abonent. Czy w ogóle opłaca mi się taka zamiana operatora sieci?


(sosen86) #2

jedynymi profitami będą najprawdopodobniej profity związane z z przeniesieniem danego numeru do sieci. Twój staż raczej liczył się nie będzie. Co do opłacalności to najlepiej sprawdzić w cenniku. Jeśli masz dużo numerów orange to będzie to lepiej opłacalne


(Mich050494) #3

Dzięki za szybką odpowiedź, no właśnie w Orange mam przynajmniej 7 numerów do których dzwonię najczęściej więc przejście może być opłacalne. Ale chyba najlepiej będzie jak zrobię sobie "wycieczkę" do obydwu operatorów i wypytam o ich propozycje.


(Jerzyjerzyjerzy) #4

wydaje mi sie, ze w takim wypadku, to orange delfin, tam gdzie masz do 6000 minut na rozmowy w orange bedzie dobre. natomiast, czy jest jakis bonus za przejscie z innych sieci - nie wiem. mozesz na stronie poszukac. w ogole przejrzyj oferte przez orange.pl, bo maja czasem lepsze oferty niz w salonie.