Przeniesienie numeru z Heyah do Simplusa - ile czasu trwa?

Wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru, ale zapomniałem zapytać, ile to potrwa. Wiem tyle, że gdy będzie wszysko załatwione, to dostanę smsa. Ale jak będzie potem? Telefon, z którego aktualnie korzystam, ma simlocka na Erę, więc nie wiem, co stanie się, gdy numer będzie już w Simplusie. Kartę, którą dostałem, włożyłem do innego telefonu, więc może w tamtym telefonie po prostu pojawi się Plus i już. Jeszcze jedno: czy to, że w tym drugim telefonie wyświetla się “Ograniczone usługi sieci” jest wynikiem słabego zasięgu, czy tylko tego, że karta nie jest aktywna?

Według prawa 24 godziny.

Ograniczone usługi sieci to telefon nieaktywny - można tylko dzwonić na numer alarmowy 112.

Simlock nie jest na numer, ale na kartę danego operatora, kartę innego zablokuje.

Z tego, co wiem, 24 godziny mijają od momentu potwierdzenia rejestracji numeru , o której nie wiadomo, ile trwa, a tego chciałbym się dowiedzieć.

mi przeniesiono z orange na Play w 24godziny stara karta sim została nieaktywna i wtedy przełożyłem nowa kartę sim z playa no i się zalogował w sieci i działa:)

W moim przypadku niedługo miną 24 godziny, ale jakoś nie wierzę, że dzisiaj będzie to załatwione. Najgorzej, że w czwartek będę musiał doładować w Heyah, jeśli Simplus nie będzie jeszcze aktywny. Chciałbym uniknąć sytuacji, że musze doładować najpierw raz, a potem drugi raz, np. na następny dzień, ale teraz już nic ode mnie nie zależy.