Przeniesienie numeru z Mixa na abonament

Witam,

mam pewien problem gdyż kończy mi się umowa w Mixie w sieci Plus, a chciałbym przejść na jakieś bardziej korzystne warunki. Ogólnie szukałbym czegoś z abonamentów pozostałych operatorów, a jak nie znajdę - zapewne przesiądę się na kartę. Plus mimo że jestem ich klientem od kilkunastu lat ma Mnie głęboko w nosie i żadnej ciekawej taryfy mi nie da, tylko te same oklepane dla innych. 

 

Ogólnie interesowałaby mnie umowa typu:

-nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

-limitowane rozmowy na numery stacjonarne (mało dzwonię)

-nielimitowane sms do wszystkich sieci

-limitowane mms (mało wysyłam mms’ów)

-internet powyżej 1GB !!

 

Koszt miesięczny nie może przekroczyć 70zł i bez ukrytych kosztów.

 

Mieliście styczność z takową sytuacją i wybraliście jakiś korzystny abonament, jeśli tak - polećcie coś :slight_smile:

 

PS: Jeśli nie znajdę ciekawego abonamentu to po prostu przejdę na kartę.

 

lol to w średniowieczu już mieli gsm ? :stuck_out_tongue:

 

Będąc już klientem prawie zawsze jestes na straconej pozycji gdy chcesz zostać.

 

Zadzwoń do nich, powiec czego oczekujesz (nie idz do żadnego salonu, bo tam mają to w poważaniu).

Jeśli rozmowa przez fona nie odniesie oczekiwanego skutku to poproś aby przełączyli do działu pozyskiwania klienta i tam powiec wprost.

Tak dosłownie, że chcesz to a to (oczywiście z umiarem jesli chodzi o fona jeśli takowy chcesz).

Jesli to nadal nie odniesie skutku, to zaproponuj aby się namyślili i odzwonili za dzień czy 2.

 

Jasno postaw, że jeśli nie przychylą się do Twojej oferty to idziesz do innego operatora.

 

Jeśli nie wypali to wtedy rozglądaj się za innymi.

 

Kilkanaście to nie jest kilkadziesiąt @Wredotko.

 

I tak, chodzi o ofertę bez telefonu.

Masz " kilkunastu"

Ale mniejsza o to.

 

To jeśli oferta bez fona to masz większe szanse utargować więcej profitów. Ważne aby dobić się do osoby od pozyskiwania.

Oni mają większe pole do popisu niż zwykły bok.

 

Ja nie dawno miałem tak, że 3 razy dzwoniłem, za każdym razem słyszałem nie da się itp nie mają oferty.

Zadzwoniłem 4-ty raz z brutalnym nastawieniem, obiechałem paniusie, że odgania mnie jako klienta. Odrazu zaoferowała połączenie z ich działem pozyskiwania.

A tam totalnie inna rozmowa. Ja wyłożyłem swoje argumenty, a paniusia pyta jaki ma być kolor telefonu ? Zero wciskania kitów na temat bo taką mają ofertę.

 

A 70zł bez fona to duża kwota.

 

Dla przykładu Orange: http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003759340,article.html

Tylko przestaw “bez fona” bo domyślnie pokazuje z fonem.

 

W kwocie 60zł masz to co pragniesz z netem 2Gb, a dokładając 10zł masz net 5Gb (te 10zł doliczają tylko wtedy gdy wyjdziesz poza darmowe 2Gb ale nie przektroczysz 5Gb)

Nie ma to jak wyciągnąć cytat z kontekstu i się skompromitować ignorancją, nieprawdaż? :smiley:

 

Nie wiem, czy nie bardziej opłaca się oferta typu mix.

I nie dzwoń do działu “pozyskiwania klienta” tylko “utrzymania klienta”.

@somekind - otóż nie opłaca się. W miksie stawki są śmieszne, a Solosz robi Cię w Wała tak mocno że tracisz jeszcze więcej niż zasilisz. Miks był kiedyś świetny w ofercie z telefonem. Odkąd pan S przejął firmę, wszystko zaczęło się sypać.

lordjahu, zerknij na ofertę nju mobile. Ja przeszedłem i nie żałuję. To wszystko o czym piszesz możesz mieć za max. 59 zł.

 

A ile miesięcznie płacisz ? Jak długo czekałeś na przejście ? Numer zostawiłeś ten sam czy wybrałeś inny > Umowa na ile miesięcy ?

Jednak nie zajrzałeś :stuck_out_tongue:

Od tyłu.

Nie ma lojalki, umowa na czas nieokreślony, miesięczny okres wypowiedzenia.

Numer przenosiłem z Play (abonament).

Przenosiny zacząłem załatwiać jakiś czas przed zakończeniem umowy z Play, wiec w momencie kiedy ta wygasła, od razu miałem aktywny numer w nju.

Płacę tyle ile wykorzystam, ale nie więcej niż http://www.njumobile.pl/oferta;jsessionid=A8CA94985804E7E4E06E2712922DBE6C.sunwww304

 

Czytac czytałem, ba! nawet z Panią z komunikatora Nju rozmawiałem, ale bardziej zamąciła niż wytłumaczyła.

Nie wiem co to Solosz, ja mam miksa w Orange i praktycznie wszystko, czego potrzebuję mam za darmo (rozmowy po 16:00, SMSy), więc 40zł miesięcznego abonamentu zostaje jeszcze na koncie.

 

A ja szukam rozmów na cały czas a nie tylko po 16 … wiesz, nie jestem ich klientem od wczoraj. Jak stracą to stracą jednego klienta mniej.

Przecież w Plusie bez limitu w ofercie bez telefonu za 59,99 masz 2 gb Internetu. Sam miałem 7 doładowań do końca i zmieniłem na tą ofertę. Zaległe doładowania mi anulowali :slight_smile:

 

Tak, ale dalej płacę za wiadomości mms i za połączenia na numery stacjonarne. Wiesz, może to i dobra oferta, ale nie dla stałego klienta który chciałby powalczyć jeszcze o jakiś miły dodatek - choćby w pewnych dodatkowych minutach na stacjonarne i pewnym limicie mms. 

Przy abo nowym masz sztywny regulamin. Jeśli oferta innego operatora podoba się bardziej to trzeba tam iść.

 

I tak zapewne zrobię. Zastosowałem się do rady @Wredotka i napisałem do ich działu utrzymania klienta, ale wyszły z tego większe jaja i brak profesjonalizmu niż mogłem się spodziewać. Mimo iż pani przyjęła ode mnie prośbę o abonament - kontaktowały się ze mną w sprawie zgłoszenia tylko osoby odpowiedzialne za mix’a. Mimo przeprosin ze strony tej pani, wciąż dzwonili goście z mix’a … profesjonalizm ? Oni chyba nie znają tego słowa …