Przeniesienie numeru z orange do play

Witam, orientuje się ktoś może czy istnieje możliwość podpisania umowy z playem w tym momencie, jeżeli moja umowa z orange kończy się w lipcu? nie chcę płacić kary za rozwiązanie umowy, więc zastanawiam się czy mogłabym teraz podpisać umowę z play i wziąć telefon, datę przeniesienia numeru ustalić na lipiec i do lipca używać karty z orange?

Możliwe, że takie coś będzie możliwe z przeniesieniem numeru od razu, ale wtedy niemógłbyś z orange zerwać umowy bez płacenia kary więc musiałbyś płacić 2 abonamenty

Ja robiłem coś podobnego, tylko że w Play brałem abonament bez telefonu. Umowę na przeniesienie podpisałem w sierpniu, ale numer miał być przeniesiony dopiero od listopada. Do tego czasu płaciłem normalnie abonament u starego operatora, a z Playa dostałem kartę z numerem zastępczym, za który jednak abonamentu płacić nie musiałem do czasu przeniesienia numeru. Jedyne za co musiałbym płacić, to za rozmowy z tej karty (29 gr/min.), jednak jako że z niej nie korzystałem, nie płaciłem ani grosza.