Przeniesienie/skopiowanie pliku w środku archiwum rar do innego folderu

Mam plik w kilku partach i nie wiem jakim cudem około 4 gigowy plik w 3 partach jest w ścieżce ./obraz/  a w parcie 4 ostatnia część tego pliku jest w archiwum w ścieżce ./obraz/DVD/. Jest to ten sam plik na 100% bo crc się zgadza. Przy wypakowywaniu oczywiście przy ostatnim parcie się wywala, bo nie może znaleźć kolejnej części pliku, bo jest w innej ścieżce. Tak blisko, a tak daleko, do poprawnego rozpakowania.

A nie możesz wskazć recznie tego 4 partu

Jeśli dobrze rozumiem to ten plik ważący 4GB jest w archiwum podzielonym na 4 części a z kolei pliki tego archiwum są w kolejnym archiwum (pierwsze 3 części w folderze “obraz” a ostatnia w podfolderze “DVD” tamtego folderu).

Wiec w czym tu problem?

Oczywiście próba otwarcia tego podzielonego archiwum w locie nie zadziała no ale w takim przypadku wypakowujesz sobie najpierw zawartość tego nadrzędnego archiwum z częściami tego drugiego archiwum na dysk i przenosisz po wypakowaniu ostatnią część o poziom wyżej.

To wystarczy aby już można było poprawnie otworzyć/wypakować to podzielone archiwum a jak ci przeszkadza taka struktura w nadrzędnym archiwum to po wypakowaniu go i przeniesieniu ostatniej części tam gdzie są pierwsze 3 stwórz sobie nowe archiwum w którym będą wszystkie części razem.

Mogę, ale w tym 4 parcie kawałek pliku iso jest w innym folderze w archiwum.

 

 

 

Plik jest podzielony w tych 4 archiwach. Nie można wypakować samej jednej części, bo zawsze prosi o wszystkie części tego pliku, a jak wskazuję z którego archiwum(czwartego), to nie widzi on tego kawałka pliku, bo jest w innym folderze wewnątrz archiwum. Jeśli z pierwszego archiwum każę wypakować ten plik, to on z góry leci po 4 partach i chce złożyć plik do kupy. Nie mogę wypakować z każdego archiwum tylko kawałka tego pliku.

A jak klikasz na ten 4 part i próbujesz wypakować to ci sie nie pojawiają 2 opcje wypakuj od początku i wypakuj bieżący

 

Nie, zawsze próbuje wypakować, to idzie do pierwszego partu i próbuje tam znaleźć pierwszą część i wywala błąd: part1.rat: No files to extract Szukałem opcji o której mówisz, ale nie znalazłem.

Wiem że to głupie ale ty to robisz win rarem ale którym chodzi mi o numer wersji

5.20 dopiero co pobrałem i próbuję, wcześniej używałem 3.9 i też próbowałem.

 

Poprzednie części pliku można nawet wypakować i zanim usunie przez błąd z Tempa można skopiować go. Ale ostatniej części bez pozostałych nawet nie chce tej części rozpakować.

to wygląda na to że ten 4 part jest jakby nie od tego zetawu

Ale mam taki szalony pomysł

Skopiuj te 3 części z tempa zrób ten folder taki jak w 4

I zrób archwa z tego tylko nadj im te same nazwy jak oryginały

Jak je bedziesz robił zaznacz opcje ciągłe archiwum

i spróbuj wtedy dodać ten 4 jak zapyta

Ta ostatnia część jest dokładną kontynuacją tego pliku, CRC nie kłamie.

Co do kombinowania, to tak nie działa, bo sypie błędami winrar strasznie.

Mi sie koncepcja skończyła czekaj na bardziej kreatywnych

Mi też wydaje się że ta ostatnia część jest od innego archiwum, może zawierało ono dokładnie ten sam plik tylko że było on w dodatkowym podfolderze.

Sþróbuj zrobić coś takiego (oczywiście najpierw zrób sobie kopię tych archiwów zanim zaczniesz coś kombinować), utwórz sobie pusty folder o nazwie DVD i spróbuj go dodać do archiwum (do tych pierwszych 3 części) i umieścić go folderze obraz, jeśli się uda to spróbuj zawartość folderu obraz przenieść do tego folderu DVD.

Jeśli taki manewr ci się uda to powinno ci działać a jeśli nie da się tego zrobić to raczej nic z tym nie zrobisz.