Przeniesienie strony na inny serwer - problem

Proszę o pomoc! Chodzi mi o przeniesienie strony z jednego serwera na drugi. Być może temat ten był już poruszany, nie widzę jednak wyszukiwarki wewnętrznej. Nie mam danych do zalogowania się do bazy danych, nie można dostać się do PA Worpressa nie można więc instalować żadnych pomocnych wtyczek w tym temacie. Jest jedynie dostęp do ftp. Jak można połączyć się z phpadmin, skopiować bazę danych i uratować wszystkie wpisy, grafiki, zdjęcia, filmy. Proszę o porady.

hasło do bazy danych zostało zmienione - https://naforum.zapodaj.net/5321123249b5.png.html

tu masz dość dokładnie i w miarę przystępnie wszystko opisane.

Podejrzewam, że wystarczy zmiana danych logowania do bazy na takie które będą działać na nowym serwerze (musisz je znać bo Wordpress musi je znać).

FTP nic nie zdziałasz, musi być baza.

Jeżeli strona nie jest duża i nie usunięto plików (wpisów), to kopiujesz wszystkie treści z WWW ręcznie do Worda. Jeżeli je uśnięto- leżysz. Musisz szybko pisać do hostingu o kopie bazy, żeby nie znikły po x dniach.

Mam wciąż problem, proszę o pomoc. Napisałem, skopiowałem wszystkie pliki Wordpressa z hostingu 5v.pl, dostałem się do phpadmin, ale nie wiem jak skopiować bazę danych z phpadmin, na dodatek nowy serwer blokuje mi wejście - cba.pl, nie wiem dlaczego.Jak to zrobić z poziomu phpadmin? Chcę dodać, że powodem takiej decyzji było https://naforum.zapodaj.net/7c8b83c51651.png.html

Z serwera źródłowego robisz Eksport bazy, na serwerze docelowym robisz Import.

No wchodzisz w php admina i eksportujesz bazę danych. Jak wyżej napisane.

Nic się nie udało w sposób tradycyjny, baza “rozkrzaczona” po aktualizacji. Pozostało mi wgrać na serwer czysty skrypt wordpressa. Pytanie jest takie: czy jest taka możliwość, a jeśli tak, to w jakich folderach szukać wpisów, grafik, zdjęć, filmów. Jest taka szansa?

Wpisy w bazie, reszta w wp-content

Może coś odzyskasz z webarchive https://web.archive.org/ .

A zmieniłeś odniesienia w pliku konfiguracyjnym po przeniesieniu plików na nowy serwer? Czy aktualizowales Wordpress czy masz poprawna wersje php i bazy danych? Czy szablon jest aktualny dla obecnej wersji wordpressa/wersji php?

Nie ma co używać web.archiva
Wpisy sa w bazie, grafika filmy pliki w plikach na serwerze.