Przeniesienie ustawień między kontami-XP

Czy istnieje możliwość przeniesienia wszystkich ustawień/programów/wyglądu (Zrobić kopię konta) z jednego konta użytkownika do drugiego?

Możesz spróbować postąpić identycznie, jak się robi w przypadku uszkodzonego konta: http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=19090

(tylko oryginalne zostawić).

Pomogło. Ale czy jest konieczność zostawiania konta oryginalnego?

Tak, jak w podanym linku. Jeżeli nie chcesz starego konta, możesz je usunąć. Tylko poczekaj z tym około tygodnia. Usuń, jak nie wystąpią żadne problemy.

Mój problem opisałem tu viewtopic.php?f=2&t=278458

Po stworzeniu nowego konta okazało się ze nie można wyłączyć komputera. Przeniosłem dane z konta starego do nowego. I do 3 uruchomienia wszystko z nowym było ok. Ale teraz znowu występuje ten problem ale za to w starym koncie wszystko wróciło do normy.

Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi :smiley:

Spróbuj edycji rejestru. W menu start->Uruchom->wpisz regedit

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

WaitToKillAppTimeout daj na 4000.

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control

WaitToKillServiceTimeout daj na 4000.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

AutoEndTasks daj na 1

Zresetuj komputer i teraz sprawdź

Jak nie pomaga, to użyj programu User Profile Hive Cleanup Service.

Jak na razie działa.

Troszkę OT powstał.

Ale usunąłem wszystkie konta oprócz starego. I te zmiany w restrze pomogły. Możesz powiedzieć jak zmiany tych wartości mogły rozwiązać problem?

WaitToKillAppTimeout - oczekiwanie na zabicie nieodpowiadającej aplikacji.

WaitToKillServiceTimeout - czas oczekiwania na zabicie nieodpowiadającej usługi.

AutoEndTasks - Procesy są automatycznie kończone w momencie wyłączania.

Tak, więc skróciłeś czasy oczekiwania.

EDIT

Raz można wyłączyć innym razem nie można. Czyli dalej problem nie rozwiązany :evil:

Może ma na to wpływ że używałem bardzo często Stan wstrzymania zamiast wyłączenia komputera?