Przenośny głośnik do 200 złotych czy lepiej magnetofon?


(masterkomp) #1

Witam!

Czy głośnik przenośny taki JBL Go może z powodzeniem zastąpić magnetofon? Miałem magnetofon Easy Touch ET-712R, jednak szukam czegoś właśnie z porównywalną głośnością. Czy taki mały głośniczek będzie tak samo głośno grać? Czy lepiej kupić magnetofon? Zależy mi na głośnym odtwarzaniu muzyki. Nie chcę od razu robić dyskoteki, ale tak by grupka osób przynajmniej mogła coś usłyszeć. Nie wiem czy kombinacja smartfon + JBL Go sprawdzi się lepiej niż mój "były" magnetofon. Co polecacie kupić i czy jest coś lepszego niż JBL Go, w tym przedziale cenowym? Nie miałem jeszcze głośniczka przenośnego więc na temat głośności ciężko jest mi się wypowiedzieć. Co polecacie kupić? Czy na zajęcia językowe z grupką dzieci warto kupić JBL Go? Czy będzie za cichy? Proszę o pomoc.


(steemm) #2

W ostatni weekend na grillu korzystałem z tego urządzenia http://allegro.pl/glosnik-bluetooth-forever-bs-600radio-micro-sd-usb-i6087314058.html i byłem pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku, przetestowaliśmy muzykę odtwarzaną ze spotify po BT, zwykłe mp3 po BT i mp3 z pendrive’a i wszystko było ok. 


(masterkomp) #3

Hmmm. Interesujący głośnik. Czy grałby głośniej od Easy Touch ET-712R,  lub JBL GO?

Co sądzicie o http://allegro.pl/radioodtwarzacz-blaupunkt-hr10bt-budzik-bluetooth-i5824794473.html

?


(lith) #4

Akurat wczoraj się rozglądałem za takimi głośnikami i przesłuchiwałem w sklepach. I szczerze mówiąc po tym ile się naczytałem pochwał o JBL GO na żywo się bardzo mocno zawiodłem. Wszystkie małe głośniczki grały miernie… pozytywnie zaskoczył mnie:
http://www.ceneo.pl/35692977#tab=spec

Dość masywny grał jak jeden z lepszych mini głośniczków,  a kosztował 20 zł w Auchanie.  Co inego dać 20 zł za średnio grający głośniczek, a co innego 120 zł ;) 


(masterkomp) #5

Co sądzicie o tym głośniku?


Czy gra on lepiej, tzn. głośniej od JBL Go?