Przenośny odtwarzacz MP3/MP4. Jaka firma najlepsza?


(Attack89) #1

Cześć

Mam prośbę. Chciałbym kupić przenośny odtwarzacz MP3/MP4. Przeznaczam na to 200 / 250 zł. Na jaka firmę się nastawić mając taką kwotę? A może jakiś model podacie? Co do funkcji to wiadomo standard. Filmy, zdjęcia, radio, slot na kartę. :smiley:


(nonpix) #2

Ja używam czegoś takiego: http://allegro.pl/pentagram-eon-cineo-g ... 46688.html ... za ok. 50zł mniej możesz kupić to samo tylko z 2GB pamięci ... zawsze można włożyć kartę micro SDHC 8GB :smiley:


(Attack89) #3

Odradzili mi Pentagrama gdyż jest to tylko logo Pentagram a w środku komponenty no-name. Nie miałem dużego wyboru i kupiłem VEDIA Muzzio Monster HD 8 GB. Bądź co bądź jakaś to firma jest. Polska, bo Polska, ale produkuje tylko przenośne odtwarzacze a Pentagram już nie wie, za co się brać. Na razie Vedia spisuje się rewelacyjnie i co najważniejsze żadne konwertery nie wchodzą w grę. Odtwarza wszystko jak leci. Vedia do pracy :smiley: i samochodu a na spacerki czy rower mam Ipoda Nano :smiley:


(nonpix) #4

Niektóre modele VEDIi są takie same jak Pentagram. Robią je te same żółte ludziki w tych samych garażach z tych samych podzespołów nawet zewnętrznie się nie różnią poza logiem. Pentagram o którym pisałem wyżej też nie potrzebuje żadnych konwerterów, muzykę i filmy po prostu kopiujesz do odtwarzacza i do przodu :smiley: ... ja tam jestem zadowolony :smiley:


(Jakub Fine) #5

Ja mam SONY NWZ-E363 i płaciłem jakieś 200zł (http://www.zadowolenie.pl/ipod_odtwarzacze_mp3mp4) Multimedialny odtwarzacz wideo, mp3 z radiem FM z pamięcią 4GB. Wyświetlacz 2 cale TFT QVGA (240 x 320 pikseli), technologia Clear Audio, kompresor dynamiki, pięciopasmowy korektor, Content Transfer. Odtwarzanie plików w formacie mp3, AAC, WMA (bez DRM), LPCM, WMV (bez DRM) i JPEG. USB Mini B.