Przenoszenie bazy danych Lua.pl --> nazwa.pl

Przeniosłem wszystkie pliki z serwera Lua.pl na serwer na nazwa.pl. Na serwie Lua.pl wwziolem Export bazy i pokazala się ramka z takim tekstem (tą baza) skopiowałem to do notatnika iz apisałem na dysku. na Nazwa.pl wziolem import i przy importowaniu wyskakuje jakiś błąd.

Potem tego pliku usunąłem górn częsc (jakies komentarze itp) i się zaimportowało ale zrobiło się tak ze stroną :

Jak mam skopiowac tą baze na ten serwer aby wszystko dzialalo.

To co ci się wyświetliło (ten text) zapisz do pliku .sql.

Innym wyjściem jest wybór automatycznego zapisu do pliku .sql podczas eksportowania bazy.

Zrobiłem tak. A potem w nazwa.pl importowałem tą bazę i oto Efekt : http://parafialna.nazwa.pl/ - wejdź i zobacz. Czemu tak.

Oznacza chyba, że dany plik nie istnieje, lub ścieżka do niego jest nieprawidłowa. Posprawdzaj poszczególne linijki w poszczególnych plikach i zobacz, co tam jest źle…

EDIT:

Nie masz jeszcze polskich znaków… :confused:

Poszukaj parę tematów niżej chyba było coś podobnego. Był tam jakiś artykuł o tym. Wiem, że wiele osób ma problemy z bazą i polskimi znakami. Ja jak eksportuje, to tylko z localhosta na mój serwer. Zawsze wszystko jest OK. Poczekaj na odpowiedzi innych.

Strona już działa. Po prostu Folder Infusions się w całości nie wysłał. Pozostaje tylko problem Polskich znaków …

//-----------------------------------------------------------------------------------------

Odkryłem takie coś:

Na starym serwerze (lua.pl) w php my admin jets tak:

post-49401-13856533615455_thumb.jpg

A na nowym (nazwa.pl) tak:

post-49401-13856533615189_thumb.jpg

PYTANIE jak to zmienic ??