Przenoszenie danych aplikacji na kartę

Witam, mam problem z tabletem,a konkretnie z przeniesieniem danych aplikacji. Sama aplikacja zainstalowała się na karcie ale jej dane(ok.1GB) w pamięci wewnętrznej i nie mogę tych danych przenieść(przez te dane nie mam już w pamięci wew. miejsca). Piszę tu pierwszy raz więc jeśli powinienem szukać odpowiedzi w innym miejscu napiszcie gdzie. Z góry dzięki za pomoc.

Kup większą kartę pamięci SD, a w pamięci wewnętrznej zrób porządki - pokasuj niepotrzebne rzeczy. 

Problem polega na tym że w pamięci wew. mam tylko te dane i sklep play a na karcie ok. 5GB wolnego miejsca(przez to nie mogę zaktualizować tej apki).

Jeśli chcesz przenieść dane musiałbyś mieć root, drugą partycję na karcie pamięci (np. EXT2) i aplikację Link2SD w płatnej wersji.

Nie do końca to rozwiązuje problem. Używam na co dzień Link2sd i fakt, ta świetna aplikacja rzeczywiście przenosi na zewnętrzną kartę pamięci wszystkie aplikacje (z danymi w wersji płatnej) lecz nie przeniesie natomiast dużych danych gier typu data czy obb. Czyli jak np. mam w telefonie grę FIFA, która waży ponad 1,2gb to niestety mimo przeniesienia samej gry przez Link2sd to jednak dane obb tej gry zostaną w pamięci wewnętrznej a jest tego ponad 1gb. Z pomocą przychodzi aplikacja GL TO SD (również root potrzebny), która jest w stanie to zrobić. Jest to mój pierwszy wpis na tym forum więc pozdrawiam przy okazji wszystkich czytających.

Jednak w najnowszej aktualizacji Link2sd z 13 lutego dodano możliwość przenoszenia data i obb. Więc jest to teraz idealna aplikacja do tego, przenosi całość aplikacji z danymi.