Przenoszenie danych z płyty na pendrive

Witam, mam pytanie, da się przenieść dane z płyty na pendrive? Pytam, bo mam uszkodzone stacje dysków w komputerze. Mam osobny laptop na którym taką operację mogę wykonać :slight_smile:
Chcę zainstalować sterownik do kierownicy, a jest on jedynie na płycie

Po prostu zawartość cd/dvd kopiujesz na pendrajwa. Jak nie dasz rady to zamów informatyka.

Skopiowałem. Zainstalowałem i lipa. kierownica nie reaguje na nic

Jeżeli instalacja programu przebiegła bez błędnie, to myślę że nie jest to problem kopiowanie , problem leży gdzieś między programem a systemem.

1 polubienie

Według mnie to jest to po prostu to, że sterowniki muszą być koniecznie zainstalowanie z płytki ;/;/
kierownica


kierownica2
Tak wygląda proces instalacji

Sama kierownica działa, ale pedały nie działają. Tak się działo właśnie jak sterowników nie było.

Teoretycznie jest możliwość zainstalowania sterownik z płytki przez stację dysków, mam jedną taką działającą ale jest jedno ale. Jak podpinam pod zasilacz tą stację samym zasilaniem, i klikam przycisk na zasilaczu do testowania czy działa, stacja działa, wysuwa się, wydaje się sprawna. Po podpięciu do komputera i zabootowaniu do systemu, próba wysunięcia tacki kończy się niepowodzeniem, tacka od razu sama się zamyka po wysunięciu i nawet jak dam radę tam wsadzić płytkę, nie działa.

Teraz myślę, że to nie wina tego że instaluję z pendrive, bo kiedyś jak instalowałem z płytki to tak samo instalacja wyglądała i wtedy działało. Teraz testowałem na laptopie, też tak samo wygląda.

sterowniki

A więc widzisz że problem leży po stronie systemu.:wink:

A więc jest jakieś rozwiązanie na ten Problem z e strony systemu?

Witam, Moim zdaniem problem jest w tym punkcie:
“… nie zawiera podpisu cyfrowego”
Poszukaj o tym jak zainstalowac sterowniku bez podpisu cyfrowego.
Pozdrawiam

Poszukaj sterownika w internecie, np. na stronie producenta, ściągnij stamtąd i zainstaluj.
Jest szansa, że będzie tam najnowsza wersja, która być może nie sprawia tego problemu.

Teraz po próbie zainstalowania sterowników bez podpisu tak jak kolega wyżej napisał, mam problem [zobacz najnowszy wpis]