Przenoszenie danych ze starego konta użytkownika WIN XP

Witam,

Przed chwilą utworzyłem nowe konto w WIN XP niestety wybrałem konto administratora… Po czym stare konto zniknęło z listy panelu powitalnego i zostało zatąpione nowym kontem admina. Czy ten proces da się odwrócić?

Przeniosłem część danych ze starego (skopiowałem z douments…settings…) Ustawienia przeglądarki już mam takie jak w starym koncie, mam za to problem z Outlookiem, Nie potrafie odtworzyć tego profilu oraz zapisanych wiadomości. Czy istnieje jakiś sposób by temu zaradzić? Czy można przenieść informacje o profilu ze starego archuwum konta? Jeśli tak, to jak?

Pozdrawiam

Z ustawieniami Outlooka to trzeba trochę pokombinować bo większość (jeśli nie wszystko) siedzi w rejestrze.

Jest też podobno jakieś oprogramowanie do przenoszenia tych ustawień ale nie wiem czy zadziała przenoszenie z konta, którego już nie ma.

Wiadomości powinny być:

*C:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{57BFF76E-jakieś_różne_cyfry_i_litery\Microsoft\Outlook Express* - przekopiuj ten folder do nowej lokalizacji - ale wcześniej zarchiwizuj wiadomości, które masz pod obecnym profilem.

Dziękuję za pomoc. Już poradziłem sobie:) Wszystko gra. Pozdrawiam