Przenoszenie forum, hosting oraz mody + styl w phpBB 3

Cześć, mam nadzieję, że pisze ostatni raz w sprawie forum w phpBB. :slight_smile:

Postaram się zapytać o wszystko co mi przechodzi głowy.

  1. Na pewno będę przechodził z forum PhpBB 3 na Invision Power Board. Wiem już, że są konwertery, które pomogą mi w zachowaniu postów czy użytkowników. Jednak jak jest z modami? Np. mam dodatek Umlite Points dla phpBB3, a czy użytkownicy stracą zdobyte punkty? wydaje mi się że, tak, bo konwerter nie obsługuje niezależnych dodatków. Czy znacie może poradnik do przenoszenia forum z PHPBB na IPB?

  2. Czy OVH.pl ma dobre(szybkie, bezpieczne) serwery? Chciałbym wykupić serwer właśnie tam, a także domenę. Wychodzi taniej niż w home.pl, bo tam mam przez rok domenę za darmo, ale potem koszt odnowienia jest większy niż założenie i odnowienie domeny na OVH razem wzięte.

  3. Niedawno pytałem się o instalację dodatków dla innych styli PhpBB3(innych od prosilver i subsilver). Próbowałem wpisywać kod który miał być np. w prosilver do innego stylu, jednak w efekcie na forum nic się nie zmieniło.

Będę jeszcze pytał w razie czego w tym temacie.

Jacked , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

odświeżam, bardzo proszę o pomoc.