Przenoszenie kontaktów z Motoroli do Nokii

Witam

Mam pytanie: czy da się bezproblemowo skopiować kontakty z Motoroli V3 do Nokii E50 za pomocą np. Bluetooth? Zależy mi na tym, aby zrobić to bez kopiowania na kartę SIM i przekładania do drugiego aparatu.

O pomoc poprosiła mnie osoba, z którą mam kontakt tylko telefoniczny, więc nie mogę sam sprawdzić, czy taka operacja jest możliwa i czy wszystko przebiegnie bez problemów.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Da sie bez problemu.Z tym że nie pamiętam czy można to zrobić pojedyńczo czy całą ksiązkę.

Złączono Posta : 02.11.2007 (Pią) 15:37

Nie wiem czy nie prościej będzie wysłać smsa i w opcjach wiadomości jest "WSTAW"i “Informacje z książki telefonicznej” i “książka adresowa” i wstawiam zaptaszkowując w książce numery wraz z opisami i przesyłam jako sms.Druga osoba zapisuje pojedyńczo numery i opisy w ksiązce.

Jeśli oba telefony obsługują SyncML (a o ile się orientuję, to te dwa obsługują natywnie) to można przerzucić skrzynkę kontaktów ta właśnie drogą.

Za kilka dni startujemy z serwisem kopiujkontakty.pl który będzie właśnie temu służył. Na początku co prawda będzie okres betatestów, ale będzie on bardziej dotyczył rozszerzenia bazy obsługiwanych telefonów, bo same mechanizmy są już dawno sprawdzone i działają.

Jeśli ktos chciałby nam pomóc w tym dziele, to zapraszam…a przy okazji można będzie już sobie przenieść łatwo kontakty z jednego telefonu na drugi, bez zabawy z kabelkami.