Przenoszenie office 365 na inną partycje

Mam zainstalowanego oficca 365 domyślne. Tylko że tam kończy mi sie miejsce A office zajmuje mi 3,5gb.
Czy moźna go przenieść jakoś tego ofiica.
Wiem że opcja wytnij wklej nie działa

Odinstaluj i zainstaluj na innej partycji. Proste.

Byłaby gdyby była tak opcja w instalatorze ale jej niema

Choćbyś zainstalował to office na drugiej partycji, to i tak połowa jego byłaby w folderach apptata użytkownika. To system obsługuje office, Do tego automatycznie na systemowym wyskoczył folder cache office. Wyszłoby na to, żebyś miał tylko jedna trzecia office na drugiej partycji.
Radzę zrobić miejsce na systemowej. Oczyścić WU, oczyścić folder download z software distribution, Przerzucić się dużo programów portable z lokalizacją drugiej partycji. Wyłączyć śmietnik. Okroić gigabajty przywracania systemu.

Albo jakimś programem powiększyć systemową - na jedno wyjdzie, byleś miał miejsca jak żyd w pustym sklepie.

Nie w AppData, większośc jest w Program Files, zapewniam.
Anyway, nie ma takiej opcji, @MariuszListecki :smiley:
Ale można odstawić buracką akcję i założyć dowiązania symboliczne:
https://social.technet.microsoft.com/Forums/ie/en-US/3689fc35-0523-4868-8e4d-e6feb93540be/installing-office-365-on-a-different-hard-drive-to-that-of-the-windows-installation?forum=officesetupdeploy

Troche sie takiej odpowiedzi obawiałem Ale wolałem sie upewnić. Modlić sie oto żeby 11 coś w tych domyślny lokalizacjach zmienił. Albo nie modlić i kupować większe dyski

To się na pewno nie zmieni. Program Files zawsze będzie na tym samym dysku, co Windows.
Nawet Office Deployment Tool dla 365/2019 Enterprise (!!!) nie zawiera opcji przesunięcia tego katalogu.

I tak jest lepiej niż kiedyś. Pierwszy Click-To-Run instalował się w Program… Data i zakładał wirtualny DYSK Q :smiley:

Sugeruję też nie słuchać tej rady :smiley:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.