Przenoszenie wiadomosci MICROSOFT OUTLOOK!

Wita serdecznie !

Mam mały problem… w sumie duzy :confused: Prezes zakupil nowego laptopa a starego oddał dyrektorowi. Usunalem maile zaznaczajac je wszystkie i wciskajac delete.

Nastepnie usunelem konto. W koszu znalazlem pliki z Outlooka ( jak skrzynka nadawcza, Odebrane maile itd) wszyskie w formacje .BAK Mozna je jakos wrzucic do outlooka albo czyms wgrac zeby byly te maile stare odebrane ?? moze sa zapisane jeszcze gdzies indziej albo jak mge je odzyskac … BARDZO PROSZE O PILNĄ ODPOWIEDZ gg:1488795 pozdrawiam !

kiLLm3n

Jest taka możliwość by przenieść i zachować wszystkie emaile z Outlooka posłużę się tutaj przykładem Outlook Express Uruchamiamy Outlook Express klikamy Narzędzia/Opcje klikamy na zakładkę Konserwacja następnie na tej zakładce odszukujemy Folder magazynu zaznaczamy dokładnie cały adres “ścieżki” Ctrl+A który się tam nam ukaże kopiujemy go CTRL+C następnie klikamy Start/ Uruchom i wklejamy Ctrl+V skopiowany wcześniej adres lokalizacji ( ścieżkę dostępu) klikamy na ok lub naciskamy Enter otworzy się nam lokalizacja Folder w którym znajdziemy jakieś pliki dokonujemy podmiany tych plików i to wszystko. Więcej informacji i szczegółowe wskazówki znajdziesz w google. Ja opisałem to jak to ja robię dokonując archiwizacji wiadomości (danych) klienta.

Oczywiście wcześniej muszę je skopiować z tego folderu w analogiczny sposób i zachować przed formatem Ty masz je w koszu więc możesz je skopiować z kosza przenieść na nowy komputer i wkleić do folderu magazynu Outlooka, mozesz je oczywiście też przywrócić z kosza ww tedy powinny wpaść tez do folderu magazynu. jeśli to nie pomoze proponuje poczytać o odzyskiwaniu utraconych danych.

A jak nie to przywróć z kosza ten plik (pliki) na starym laptopie ON powinien wrócić do miejsca poprzedniej lokalizacji i wtedy przekopiuj wszystkie pliki z “Folderu magazynu” Outlooka na starym komputerze i przenieść je na nowy i dokonaj podmiany tak jak pisałem wcześniej. Pozdrawiam

hm opisze to inaczej :confused: po usnieciu plikow wykasowalem tez konto i zalozylem nowe…

Pliki z kosza przenioslem sobie do folderu na pulpit… zalozylem w OUTLOOKu nowa tozsamosc ( tamta co byla wczesniej ) podalem mu sciezke do tego folderu co tam niby sa pliki BAK ( skrzynka nadawcza elementy wyslae maile otrzymane itd) Niestety po podmianie pliki czy podaniu nowej sciezki jakby nie czytal ich albo niewiem PONIEWAŻ po wlaczeniu OUTLOOKA i wczytaniu tozsamosci foldery SKRZYNKA NADAWCZA I ODBIORCZA oraz reszte folderow outlooka jest pusta :(:frowning: NIC NIE WCZYTALO ZADNEJ SKRZYNKI :confused:

okej juz rozwiazalem problem :wink:

trzeba zrobic tak jak napisał dekanet tylko wczesniej zmienic rozrzeszenie pliku z BAK na DBX :smiley:

DZIEKI ZA SZYBKĄ POMOC DEKANET

pozdro

o kurcze nie doczytałem ze Ty miałeś pliki o rozszerzeniu .bak bardzo dobrze zrobiłeś ze zmieniłeś te rozszerzenia Gratuluje i przepraszam za niedopatrzenie.

Jeszcze jeden problem mi dzis wyskoczył :confused: wrr

Nie działa mi @ ale tylko w OUTLOOKU :confused: normalnie w przegladarce czy notatniku działa a w outlooku wyskakuja mi cos takiego " :confused:

OCB ??? wykasowalem inne tam klawiatury zostawiajac tylko Polskiego programiste :slight_smile:

A i chodzi o Outlooka z VISTY HOME PREMIUM :slight_smile: