Przepisywanie prac dyplomowych / tekstów cena.. w 1990 roku

Witam!

 

Mam pytanie do starszych użytkwoników forum. Chciałbym dowiedizeć się jakie były ceny (mowa o starej walucie przed denominacją czyli pewnie w tysiacach złotych) za 1 stronę przepisanego tekstu, z wydrukiem i bez w 1990 roku?

 

Pewnie spotykaliście się z ogłoszeniami - kiedy to ktoś miał komputer i do tego drukarkę i oferował w gazetach takie usługi :slight_smile:

 

Pamięta ktoś?

Trochę sie zajmowałem tym w tamtych latach, ale ile wołałem za stronę to sobie za cholerkę przypomnieć nie mogę.

Może skorzystaj z http://archive.org/web/ i wejdź na jakiś portal z ogłoszeniami.

 

Oj kolego, kolegi Indy… chyba jesteś młodsze pokolenie…

 

Dopiero w 1991 roku, i to pod koniec z Polski wysłano pierwszego e-maila… nie było polskich stron Internetowych… więc jak mogę zajrzeć na portal z ogłoszeniami z 1990 roku… jak w 1991 roku dopiero testowo połączono się z innym komputerem w warunkach doświadczalnych / labolatoryjnych?

Takie usługi pamiętam były oferowane w latach około 98-2000 roku. U mnie z rodziny osoba dała do przepisania pracę magisterską :stuck_out_tongue: dzisiaj po latach widzi ile w niej byków jest zrobionych :stuck_out_tongue: hehe. Za każde poprawki, dodatki, naniesienia się dodatkowo płaciło :stuck_out_tongue:

Mogę Ci powiedzieć ile się brało w 95-96r, było to w granicach między 80gr a 1,50zł, w zależności od wielkości czcionki, jakości wydruku itd.