Przeprogramowanie programu - identyf. k. sieciowej

Witam! :lol:

Zwracam się z wielką prośbą, największą jaką kiedy kolwiek miałem i pewnie będę miał na tym forum.

Czy mógłby ktoś spróbować znaleźć mi w paru DLL-ach albo w czymś tam innym, w którym miejscu znajduje lub znajdują się identyfikatory karty sieciowej? Jest to program do klawiszy funkcyjnych.

Taki krótki opis problemu (pisałem na forum parę tematów, część z Was zapewne czytała): Wymieniłem kartę sieciową WiFi na WiFi + BT (COMBO), by mieć wbudowany moduł BT w laptop. Wszystko dobrze działa, lecz program do funkcyjnych “nie chce” sterować kartą. Po prostu kombinacja do przełączania zasilania do modułu WiFi nie reaguje, zniknęła również opcja " Połączenie bezprzewodowe" z paska funkcyjnego. Napisałem na forum - zmieniałem sterowniki, aktualizowałem oprogramowanie, ale to nic nie dało. Pomyślałem, że możliwe, iż w plikach programu są identyfikatory karty lub kart, którymi program ma sterować, a resztę blokować. Ściągnąłem jakieś programy do otwierania DLL-ów , jakieś HEX-y , przeklejam do tłumacza HEX , wychodzą jakieś chińskie/japońskie znaczki , nic z tego nie wiem… Poddałem się. Napisałem ponownie temat na forum, jeden z użytkowników forum odpisał mi, że ten DLL , który ja (od paru dni) przeszukiwałem, analizowałem to były jakieś grafiki, obrazeczki a nie plik z funkcjami programu :evil: Otwierałem kolejne pliki, lecz dalej jakieś głupoty wychodzą - znowu będę się męczyć parę dni, a tu grafika… :cry:

Jeżeli by nie było tych wspominanych przeze mnie identyfikatorów karty sieciowej to może jakiś kod/polecenie/komenda/zadanie/parametr odpowiadający za przełączanie diody od WiFi… Też by może się przydał mi… Ponieważ laptop fabrycznie nie wspiera BT to lampki od BT nie mam i nie ma danych do jej obsługi :stuck_out_tongue: Tylko 1 dioda od WiFi. Chyba, że by się dało tak, żeby od WiFi migała, jak oba połączenia są włączone… Ale to już… Tego nie wymagam, bo to dużo czasu pewnie zajmie…

Jeszcze jedna prośba - jeśli ktoś by miał jeszcze czas i ochotę to czy mógłby mi podesłać pliki ze zmodyfikowanymi identyfikatorami (jeśli tam będą)? Zapewne bym miał problem znowu z wklejeniem nowych identyfikatorów i bym kolejny temat na forum zakładał…

  • Dla WiFi :