Przepustowość

Witam!!

Mam pytanie:

W jaki sposób moge zwiększyć przepustowość łącza?

Mam WLAN i Windows XP Prof.

hmm… wykupić odpowiedni pakiet u dostawcy :lol:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Słyszałem, że to można zrobić zmieniając ustawienia i przy pomocy jakiegoś programu, ale już niepamiętam jakiego itd.:frowning:

A moze napiszesz opiszesz to swoje łącze co to za jedne bo jasnowidzem nikt tu nie jest :wink: :wink:

Uruchom wpisujemy polecenie gpedit.msc. Uruchamiamy w ten sposób narzędzie Zasady grupy. W gałęzi Konfiguracja komputera rozwijamy Szablony administracyjne | Sieć | Harmonogram pakietów QoS. Po prawej stronie okna zaznaczamy opcję Ogranicz rezerwowalną przepustowość i z jego menu podręcznego wybieramy polecenie Właściwości. Teraz zaznaczamy pole Włączone i określamy limit przepustowości - najlepiej 0%. Zatwierdzamy zmiany przyciskiem OK i restartujemy komputer

kamaa jakoś umiał odpowiedzieć bez żadnych szczegółów? :o

Dzięki kamaa o to mi chodziło nie mogłem nigdzie tego znaleźć :stuck_out_tongue:

Aha właśnie, a jak to jeszcze można zrobić przy pomocy MTU??

w sieci MTU powinno wynosić 1500, to jest najlepsze ustawienie, ale problem zaczyna sie wtedy gdy chcemy sie łączyć siecią Web gdzie zależenie od ISP powinno być niższe np. dla Neo powino wynosic 1492 bajtów program do ustwaiania MTU to CableNutMTU Tool

Aha i mam użyć tego programu, żeby mi automatycznie ustawiło??

sam sobie ustalasz MTU

Tylko jak sprawdzić ile mam dać MTU??

start=>> uruchom=>> CMD

ping -f -l 1452 www.wp.pl

jeżeli posiadasz zero strat to taki posiadasz MTU

Dzięki kamaa!!

Należy ci się + !!