Przerobienie upladu plików

Witam , potrzebowałbym pomocy i czy wogóle jest takie coś możliwe, mam prosty skrypt upladu plików na strone , oczywiście po wgraniu pliku wyskakuje link skąd można go pobrać, teraz pytanie czy można przerobić jakoś skrypt , żeby było do wyboru 5 lub 6 plików na raz ? jak narazie jest tylko jedna opcja wybrania pliku, i tylko jeden plik się wysyła , czy można zrobić z tego multi upload ? zaintersowanym podam adres www jesli będą chcieli

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło, ale tutaj - http://www.devarticles.com/c/a/PHP/Crea … -in-PHP/1/ masz jedną możliwość rozwiązania twojego problemu (troche nizej sa linki do kolejnych stron artykułu), idzie to także rozwiązać np. poprzez generowanie formularzu w ajaxie :wink:

Nie o to mi chodziło :slight_smile: ale dzięki , mi chodzi o przerobienie aktualnie zainstalowanego na serwerze skryptu ;] jak już ktoś by go zobaczył to by wiedział no ale nie mogę tutaj wstawiać linku do strony , mam teraz upload i możliwość wysłania jednego pliku , chciałem to przerobić żeby wysłać przykładowo 5 plików na raz i otrzymać 5 rezultatów z linkami do ściągania

Możliwe to jest. Jeżeli znasz się na PHP to zrób sobie formularz, w którym pola z wyborem pliku będą kolejno nazwy miały name=“plik_1”, name=“plik_2” itd (oczywiście wyświetlane w pętli w zależności od określonej liczby powtórzeń). Następne w pliku przetwarzającym też w pętli sprawdzaj przy pomocy empty(); czy $_POST[“plik_$i”] zawiera jakieś dane. Jeżeli tak to upload pliku, jeżeli nie to zakończenie wykonywania się pętli. I tyle :smiley:

Gorzej jeżeli nei znasz php.

Pozdrawiam

no właśnie niestety nie znam się na tym za bardzo , czy mógłbyś się odezwać na mojego maila ? admin@uploades.net

Dodane 12.07.2009 (N) 21:43

pomoże ktoś ?

Akurat ja wyjeżdżam teraz, i nie będzie mnie 2tyg więc raczej nie mam czasu. Jeżeli nie zrobisz tego do czasu mojego powrotu to możesz potem napisać, to zobaczę co się da zrobić :slight_smile:

heh okej dzięki , 2 tyg hmm może coś wymyśle do tego czasu