Przerobienie zdjęcie kota

Gram czasami w Mighty Party i chciałbym przerobić zdjęcie kota.
Stwórz nowy wygląd swojego zwierzaka. Nowy wygląd musi przedstawiać dowolną postać z Mighty Party — możesz uzyskać taki wygląd za pomocą kostiumu, rekwizytu lub czegokolwiek, co Twoim zdaniem może pomóc Twojemu puszystemu, pierzastemu przyjacielowi lub w inny sposób wyglądać jak ktoś z Mighty Party.Mógłbym prosić o pomoc?

Mam pewne propozycje co do zmiany:

  1. Rycerz Zakonu: Przemaluj futro kota na odcień złoty, dodaj mu metalowe zbroję i miecz, a na głowie niech spoczywa hełm z pióropuszem.

  2. Czarodziej Ognia: Dodaj efekty ogniste do futra kota, umieść mu w łapach magiczny kij z płonącym końcem i osłoń go wyglądem płomieni.

  3. Elf Łucznik: Wyposaż kota w strzały i łuk elfickiego stylu, doklej mu uszy w kształcie liści i ozdobny pas na brzuchu.

  4. Wielki Magik: Obróć kota w niesamowitego czarodzieja, dodając mu czarny płaszcz z fioletowym podszyciem, starego magicznego grimoire’a w łapach oraz sporą kapeluszem z gwiazdami.

  5. Demon Mroku: Przemaluj futro na ciemnoczerń, dodaj kocie oczy ze świecącymi, czerwonymi źrenicami oraz naszyjnik z intarsją demonicznego symbolu.

  6. Kot jako mag: Przerobić wygląd kota, dodając mu magiczną szatę z kapeluszem czarodzieja i różdżkę. Można też dodać efekty świetlne, takie jak mgła lub iskry.

  7. Kot jako rycerz: Przemienić kota w potężnego rycerza dodając mu zbroję, hełm i miecz w miniaturze. Można też użyć efektów świetlnych, by wyglądało jakby miał ognisty miecz.

  8. Kot jako łucznik: Przerobić kota w postać łucznika, dodając mu kuszę, fartuch i pelerynę. Można również dodać efekty dymu lub ognia, aby podkreślić jego zręczność.

  9. Kot jako bestia: Przerobić kota w potwora, dodając mu ostre pazury, rogi lub skrzydła. Można też użyć efektów świetlnych, aby stworzyć atmosferę grozy.

Długo mamy czekać na efekty Twojej pracy ?

Ale to, chcesz kogoś zatrudnić? Oferujesz coś w zamian, czy o co chodzi?

Bo masz narzędzi masę. Od prostych programów do telefonu, poprzez SI, a na paintcie kończąc.

Gorzej jak to jest jakieś nowe zadanie z informatyki w podstawówce, liceum, technikum (ogólnie np. technicy hotelarstwa lub dla kierunku grafików/reklamy, informatyków) lub szkole branżowej I stopnia (tj. dawna „zawodówka”).

Bez znaczenia jakie to zadanie. Jedyne czego wymaga, to 39 minut pracy. Efekty mogą być różne, w zależności od wybranej techniki i softu, ale dostępne do wykonania nawet dla 4 latka.

ja nie wiem jak to w grafice zrobić, SI nie przerabia zdjęć

Oczywiście że przerabia, choćby najnowszy Photoshop to potrafi

@hindus jak piszesz z chatgpt to Ci nie zrobi

https://www.bing.com/create?
kot

rycerz

Na chatGPT sztuczna inteligencja się nie kończy, jak widzisz przykłady :wink:

Spróbuj czegoś w rodzaju image2image, tzn ładujesz obrazek, potem wpisujesz ‘prompt’ i AI generuje syntezę obrazka i zapytania, np Image-to-image AI Image Generator - Dezgo

Generalnie pewnie nie o to ci chodzi, bo z tego typu rzeczy zazwyczaj wychodzi bałagan, ale dla zabawy można spróbować: