Przeróbka karty GeForce

Zainteresowanych odsyłam do lektury

2 minuty i 600 zł w kieszeni- przeróbka GeForce 6800 na prawie 6800 GT

Dobrze, ze to w dziale “na luzie” :twisted:

To powinno być raczej w dziale , sprawdzone porady" Moderator :hahaha:

Bażant to nie jest sprawdzona porada, ponieważ “aktualizowanie” karty może odnieść po jakimś czasie użytkowania złe skutki. :twisted:

Ale raczej nie pasuje do ,na luzie" :evil:

Bażant - nie sprawiaj wrażenia, że wiesz lepiej od Moderatora, bo tak nie jest. Dalsza dyskusja zbędna.

ja tez uwazam ze ten temat bardziej pasuje do “sprawdzone porady” niz “na luzie” moze powinny byc osobny dzial dla tego tematu np. na wlasna odpowiedzialnosc bo takie podkrecanie moze miec zle skutki

to powinno być w dziale :Sprawdzone porady" !!

to nie jest sprawdzona porada, bo karta moze paść :>

Większość sądzi to co ja Boczi i moderatorzy nie są nie omylni :evil: I jeszcze jedno, przestań mi zwracać uwagę za każdym razem kiedy zasugeruję, że moderator zrobił omyłkę, bo czasami tak jest a ty na mnie za każdym razem naskakujesz :evil: :evil:

Jeśli masz coś do mnie to pisz na PW. Powiedz mi, w którym momencie się pomyliłem to przyznam rację. Jak sądzę, że ktoś się myli to piszę o tym, bo niektórzy piszą by pisać. Aby “dokazać”. Sądzę, że jak Moderator zrobił źle to powinieneś napisać do niego na PW i zasugerować dlaczego tak a nie inaczej. EOT

Ponoć również niewielkim nakładem pracy można przerobić GF 6200 PCI-E na GF 6600…najlepiej gdyby ktoś z userów,kto dokonał takiego eksperymentu zabrał głos…

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=111

ale macie problem… :roll:

fajne info asterisk :slight_smile: szkoda, że GF5200 tak się nie da :frowning: :wink:

jednak czytając komentarze pod newsem można mieć pewne zastrzeżenia jeśli chodzi o bezpieczeństwo swojej karty :?

Nie mam nic do ciebie, tyklo bym chciał żebyś przestał zwracać mi uwagę wtedy kiedy zwrócę moderatorowi uwagę, bo nikt mnie sie nigdy za to nie czepia tylko ty. A ten topic bardziej pasuje do ,sprawdzonych porad" niż ,na luzie" No bo tam zamieszcza sie porady sygustie na różne tematy a tu zamieszcza się różne tematy traktowane troche z przymrużeniem oka a ten jak dla mnie do takich sie nie zalicza :roll:

Wy sie kłócicie gdzie ma być topic… Jak dzieci :?

znajdzie sie taki temat w dziale PROBLEMY jak ktoś se karte zje… ie :twisted:

no i oczywiście karta w “Koszu” :smiley:

Zamieściłem linka do tego artykułu, bo uznałem,

że jest na tyle interesujący, że warto się z nim

zapoznać - nie brak tutaj chętnych do ingerowania

w pracę komputera, w celu zwiększenia jego wydajności.

A możliwość wykonania czegoś nie zwalnia jeszcze

od podstawowej zasady- myślenia.

Ci, co przeczytali regulamin działu Sprawdzone Porady,

doskonale wiedzą, ze nie spełnia on podstawowych jego

założeń.

Ponieważ nie nadaje się też do działów technicznych - został

zamieszczony tutaj - z wyrażnym zastrzeżeniem -

" dla zainteresowanych".

Natomiast Wy, zamiast zostawić ten temat adresatom,

zajęliście się żenującą dyskusją nad celem i sensem

jego ulokowania właśnie w tym dziale.

Wstyd !!


Topic zamykam, bo jego kontynuacja

nia żadnego sensu