Przeróbka programy wfbot


(KOREKCZEK123) #1

Witam, wpadłem na taki pomysł by przerobić bota do gry wolni farmerzy, może niektórzy kojarzą(http://www.speedyshare.com/aqbnb/wfbot-release.rar). Ok, chce go przerobić pod inną grę ale na podobnej zasadzie że będzie on klikał i przenosił na dany punkt po czym klikał na pole i następnie zatwierdzał. Szukał bym pomocy z waszej strony, ponieważ  nie mam tak dużych umiejętności. Uprzedzając pytania dlaczego nie użyje taskera, ponieważ wyłącza mi się gra po uruchomieniu go, prawdopodobnie jest blokada. 


(Kamatori) #2

To nie lepiej ci to zbudować od podstaw w Sikuli? Masz kilka komend na krzyż + jak chcesz rozszerzyć to używasz pythona. Ogólnie polecam, bo tworzy się tam tego typu klikacze bardzo szybko. http://www.sikuli.org/


(KOREKCZEK123) #3

Masz rację właściwie po co się męczyc jam można zrobić od 0 100% szybciej. Mógł byś się podzielić swym doświadczeniem zemną ?

Już trochę ogarnołem program, lecz nie działa mi zrzut ekranu, po kliknięciu opcji program się minimalizuje i nic się nie dzieje, wiesz może o co chodzi ?


(Kamatori) #4

Tak. Gdy program się minimalizuje to naciskasz LPM i przeciągasz nad danym elementem który ma wykrywać i on sobie ‘wycina’ skrinszota z tego. 

 

Btw. musisz mieć pewność że masz pobrane najnowsze JDK ver. 8 oraz że poprawnie zainstalowało edytor z interpreterem. (bodajże ta 3 opcja FULL)


(KOREKCZEK123) #5

Nadal nic likam LPM i nic, nie wiem o co biega


(Kamatori) #6

No dobra, ale wybierasz funkcję “click()” bądź “find()” ?