Przeróbka programy wfbot

Witam, wpadłem na taki pomysł by przerobić bota do gry wolni farmerzy, może niektórzy kojarzą(http://www.speedyshare.com/aqbnb/wfbot-release.rar). Ok, chce go przerobić pod inną grę ale na podobnej zasadzie że będzie on klikał i przenosił na dany punkt po czym klikał na pole i następnie zatwierdzał. Szukał bym pomocy z waszej strony, ponieważ  nie mam tak dużych umiejętności. Uprzedzając pytania dlaczego nie użyje taskera, ponieważ wyłącza mi się gra po uruchomieniu go, prawdopodobnie jest blokada. 

To nie lepiej ci to zbudować od podstaw w Sikuli? Masz kilka komend na krzyż + jak chcesz rozszerzyć to używasz pythona. Ogólnie polecam, bo tworzy się tam tego typu klikacze bardzo szybko. http://www.sikuli.org/

Masz rację właściwie po co się męczyc jam można zrobić od 0 100% szybciej. Mógł byś się podzielić swym doświadczeniem zemną ?

Już trochę ogarnołem program, lecz nie działa mi zrzut ekranu, po kliknięciu opcji program się minimalizuje i nic się nie dzieje, wiesz może o co chodzi ?

Tak. Gdy program się minimalizuje to naciskasz LPM i przeciągasz nad danym elementem który ma wykrywać i on sobie ‘wycina’ skrinszota z tego. 

 

Btw. musisz mieć pewność że masz pobrane najnowsze JDK ver. 8 oraz że poprawnie zainstalowało edytor z interpreterem. (bodajże ta 3 opcja FULL)

Nadal nic likam LPM i nic, nie wiem o co biega

No dobra, ale wybierasz funkcję “click()” bądź “find()” ?