Przeróbka Xbox 360

(Biniek192) #1

Witam. Poszukuje kogoś w okolicy Mszczonowa, Żyrardowa kto przerobi mi konsole. Pozdrawiam

(ahonen97) #2

Czytałes Regulamin [-X

(PaPuX) #3

Przerobi w jakim sensie??

Można przerobić obudowę, pada, zmodyfikować wygląd, ale jeśli mówimy o przerobieniu napędu dzięki któremu możesz odtwarzać kopie gier to niestety na tym forum ci nie pomożemy.

Polskie prawo nie zezwala łamania zabezpieczeń które mogą posłużyć do celów nielegalnych. Takie działanie grozi grzywną lub pozbawieniem wolności.

(Biniek192) #4

Chodzi mi o flash napędu tak aby czytało kopie zapasowe moich orginalnych gier, gdyż nie chce ich rysowac:)

(Byadii22) #5

Ejj.. :slight_smile:

Jeśli chodzi o kopie zapasowe, to nie łamie regulaminu x) Chyba nasze prawo pozwala zrobić kopię bezpieczeństwa oryginalnej płyty, a skoro wolno, to musi się dać jakoś tą kopię potem odtworzyć :slight_smile:

Więc nie wydaje mi się, że to łamanie regulaminu/prawa/dekalogu :slight_smile:

(Groldominika) #6

No właśnie podłączam się pod wątek ale w kwestii prawa. Sama jestem zainteresowana przerobieniem konsoli. Posiadam oryginalne tytuły gier ale zauważam coraz częściej rysy na płytach gdyż nie tylko ja korzystam z konsoli. Kilka gier już udało mnie się skopiować ale wiadomo nie odczytuje. i teraz jak to jest z legalnością przerobienia konsoli jeśli chcę wykorzystywać do używania kopii oryginalnych tytułów?

(Retero) #7

Sama przeróbka jest legalna, za czytanie nielegalnych kopii (a każda kopia oryginalnej płyty jest nielegalna) płyt na Xbox Live można dostać bana. Dominika, jeśli masz dysk twardy nagraj na nie gry, wtedy płyta nie jest używana choć wymagana w napędzie.

Jeśli korzystasz z Xbox Live na przerobionym napędzie, bo to napęd się przerabia, ale w czytniku masz oryginały, raczej nic Ci nie grozi. Ponoć przeróbkę można zrobić samemu, jednak niektórzy straszą, że można coś zepsuć, wymagane jest podłączenie napędu z konsoli do komputera.

Pamiętajcie, że najnowsza wersja Lite-Onów (2 generacja) jest jak narazie nieprzerabialna, na dziś dzień produkowane są tylko te. Dlatego można spróbować sprzedać starą konsolę, czasami są one kupywane tylko dla napędu.

-- Dodane 09.08.2009 (N) 23:27 --

Nie nie, odwołuje, bana zawsze można dostać, ale największe ryzyko jak masz nieoryginały i grasz przed premierą. Za cheaty też można coś wygrać.