Przeróbka z MP3 na Wav, na wieży się zacina dlaczego?

Siema.

Gdy przerabiam plik MP3 na Wave programem Easy CD-DA Extractor i później zgrywam go programem Nero-8.3.13.0 w Nero Burning ROM i ustawiłem Audio CD strategia plików CDA prędkość była ustawiona na 40kb/s a ja ustawiłem Maksimum ( bo nie czytałem tego wcześniej) i zapis Disc-At-Once prędkość zapisu 48x i na początku się muzyka przeskakuję nie wiem dlaczego :?: może że zmieniłem te opcje :?: na cd firmy EXTREME badziew, i na Benq bardzo dobre płyty.

a tak po a tym czy te plyty są dobre :?: :arrow: http://allegro.pl/item561412013_okazja_ … el_fv.html żeby nie było tak że w środku są porysowane albo itp. bo ja korzystam tylko z Benq bo są najlepsze, a do DVD Verbatim używam.

Plyty audio raczej wypalaj z mniejsza predkoscia np. 24x.

16x, 24x są prędkościami optymalnymi. Bardzo stare odtwarzacze mogą potrzebować płyt CD-Audio nagrywanych jeszcze mniejszymi prędkościami. Najniższa prędkość z jaką nagrywałem to było 8x, nagrywałem ją pod jakiś archaiczny odtwarzacz.

Jedno pytanie - dlaczego przerabiałeś MP3 na WAV? Nagrywając w Nero po prostu wrzucasz MP3 na listę plików do nagrania płyty CD-Audio i klikasz na nagrywanie, a Nero już sobie sam przekonwertuje to na cda…

No ok, bo szybciej nagrywałem z taką prędkości może przed to.

To może za duża prędkość, albo szajska płyta.

Przerabiałem je po to że mój sprzęt nie czyta MP3, chociaż uważam ze Wav jest lepszym formatem niż MP3 ponieważ jaka jakość jest ale wada za dużo miejsca zajmuję, a to wiem że w Nero można tak wrzucić MP3 a on sobie przerobi, ale wolę Easy CD-DA Extractora bo jest najlepszy :smiley:

P.S a jest taka opcja w Nero lub w innym programie co jak włożę oryginalna CD z muzyką i pokażę mi dane jej czyli z jaką prędkością została nagrana i itp :?: