Przerwana reinstalacja WIN XP

podczas prorcesu przygotowywania sie systemu do instalacji winXP przez instalator nagle elektrownia przerwala dostawe pradu… nie moge teraz kontynuowac instalacji poniewaz owy proces nie zostal w pelni przeprowadzony… nie moge rowniez wlaczyc systemu gdyz instalator zostala juz “prawie” zainstalowany io rozpoczal prace… tryby awaryjne tez nie dzialaja… kieszen napedu dyskietki mam zapsuty wiec i dyskietki startowej tez nie mam :frowning: … nie moge rozwniez zbootowac z plyty CD z winXP mimo zmiany kolejnosci bootowania w biosie… i cio ja mam teraz zrobic? POMOCY !!

Spróbuj F8 i z cd czy tam dvd niech wystartuje a później spacje przerywaj bo może nie zdązasz poprostu przycisnąć żadnego klawisza podczasz gdy pisze “Aby kontynuować blablabla naciśnij jakiś klawisz”

a co jak to nie podziala? da sie jakos sformatowac dysk tak nie z dosa? bo do dosa dostepu nie mam…

a nie możesz jeszcze raz zainstalować windows i sformatować?? :?

nie bo plyta sie nie bootuje wogole! jak wlaczam system to jak nie wejde do biosu albo wyboru tych awaryjnych trybow to mi sie ten stary instalator wlacz i po chwili pisze ze jakis blad sie okazal i reset kompa…

a nie możesz zmienić żeby się butował cd pierwszy co?

moge i tak zmienialem i sie nie bootuje… wlacza sie stary instalator i sie przerywa i rreset i tak wkolko :frowning:

Ja bym podłączył dysk do innego kompa i z niego zrobił formata… Jeżeli chcesz to zanieś do serwisu, tam Ci to zrobią :slight_smile:

a da sie jakos po domowemu? bo to chodzi o kompa kolezankio ktorej obiecalem ze go naprawie… a podczas reinstalki jej siostra wylaczyla kompa z gniazdka… a obietnica pozostala

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 21:52

a takie pytanie czy dyskietka startowa z pod Win Home bedzie dziala pod XP Pro?

To zanieś do serwisu, a siostra niech płaci 8)

No wiesz… Mi się wydaje, że może zbootuj z obojętnie jakiej dyskietki startowej i wpisz format C:, ale ekspertem to je nie jestem :roll:

tylko ze ja obiecalem ze naprawie a ona obiecla ze sie potem ladnie odwdzieczy… ja jesce nie naprawilem, ona sie jesce nie odwdzieczyla :frowning: i jest drobny problem z tym bootowaniem. Jak wkladalem rozne plyty z systemami wondows od 98 do XP Pro (bo o na piratka chyba czy brata ma, nie wiem) to sie nic z nich nie uruchamialo. a w biosie jest cd na I miejscu… aha i w liscie bootowania nie mam napedu A floppy 3,5"" to dobrze czy zle?

mariusz02533

  1. W BIOS wykrywa Cidika?

:x

Nie radzę butowania CD instalacyjnej bo potem się do niczego nie bedzie nadawać :stuck_out_tongue:

To po co obiecujesz jak nie potrafisz ??

To w czym problem wyciągnąć jej dysk i podpiąć do swojego kompa i sformatować partycję systemową tego dysku z poziomu windowsa w Twoim kompie ??

To tutaj pomocy raczej nie dostaniesz :roll:

BTW polska język, trudna mowa :PPP

ja jezdem nie doswiadczony informatyk i podpinac dyskow nie umiem :stuck_out_tongue: poza tym mam noiwego kompa jesce z plombami… a obiecalem jej bo kazdy potrafi chyba przeinstalowac windowsa jak jest prad… ja mialem pecha i nas od niego odcielo…

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 23:04

że co??? jak to??? ja tak wlasnie zrobilem!

to znaldz kumpla który umie podpiąć dysk i nie ma kompa z plombami… albo 1 co to umie zrobic a 2 co ma kompa bez plomb :stuck_out_tongue: jak ci wygoniej i podlaczcie ten dysk, :slight_smile: potem to juz RACZEJ z górki

Złączono Posta : 05.07.2006 (Sro) 0:00

mariusz02533 przeczytaj 10 razy słowo zaznaczone na zielono i sprubuj zrozumiec o co chodzilo fieście

To jak się dowiesz, to do mnie napisz. Tymczasem zamykam.

Wszystkie zbędne komentarze jako OT - kosz.