Przerwane połączenie z internetem

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z internetem (Netia).W czasie pracy (i nie tylko) często następuje przerwanie połączenia.Dzwoniłam do Netii,zastosowałam się do ich porad ale nadal nic z tego.Koleś mówił,że jeżeli to nie pomoże to napewno jest problem ze sterownikami,ale ja nie jestem pewna.Co może być przyczyną przerywania połączenia?

Netia to g*wno!! NIe przyznają się do własnych błędów. Często wmawiają swoim klientom że to wina twojego sprzętu a to jest wciskanie kitu!! Ja wybrałem netię (wcześniej miałem neostradę) i żałuję ! Neo była 4 razy lepsza. A ta zasrana netia awarie masowe ma co 2tyg. założę się że to nie wina twojego sprzętu tylko u nich jest coś zrypane . To banda oszustów i tyle

Nic innego nie dzieje się z internetem.Może to wina modemu ?Już tracę cierpliwość…Na samym początku też miałam problemy z Netią.Nie było chętnych aby przyjść i “okablować” (dodam,że musieli ciągnąć kabel z bloku obok),ale po aferze jaką rozkręciłam dali radę :twisted: .Internet mam od 1,5 roku,a problemy zaczęły się 2-3 m-ce temu.Nie mam bladego pojęcia czym to jest spowodowane,dlatego proszę o radę :slight_smile: .

Masz router ? Jeśli tak może gubi zasięg i dlatego się rozłącza.

Mam modem Sagem 800 (wiem,wiem …słabiutki :slight_smile: ),ale cały czas było ok.

W takim razie poszukaj najnowszych sterowników do tego modemu i wtedy zobaczysz. Możesz także u znajomych sprawdzić jak wygląda sprawa - czy także przerywa połączenie o ile masz taką możliwość.

Właśnie technik z Netii też mówił coś o sterownikach,ale chciałam poprosić o radę kogoś innego :wink: .Dzięki za pomoc :slight_smile: .

zastosuj tą poradę. Tyczy się myszy, ale działa również na modem.

www.opera-fanklub.danielm1986.cba.pl/po … ziala.html

jak pomoże daj znać.

problemy z internetem masz nie tylko ty ale więcej ludzi to jest wina tego ze od jakiegoś czasu ONI grzebią w kablach prawdopodobnie je wymieniają i przez to łącze się zrywa i po chwili jest z powrotem

i to nie jest wina sterowników

Dzięki.Zastosowałam się do tej porady,zobaczymy jak będzie dalej.

Dzwoniłam do Netii i powiedzieli mi,że u nich wszystko jest w porządku.Nie mają żadnych prac ani awarii,więc to napewno wina mojego sprzętu :frowning: .

Nie słuchaj ich, bo to banda debilów! U mnie ostatnio tak samo mówili kiedy nie miałem internetu, że to wina mojego routera a jak się później okazało to właśnie netia grzebała coś w okolicy przy kablach i jakichś szafach i dlatego nie miałem internetu. [-X

Teraz już wiem,że Netia do najlepszych nie należy.Zastosowałam się do porad jakich mi udzieliliście i nadal lipa.Niby wszystko poustawiane jak należy,ale i tak dalej przerywa połączenia.Wiem,że kompa też nie mam dobrego,ale cały czas działał bez zarzutu.Więc…nadal nie wiem czy to wina sterowników,czy jeszcze czegoś innego :frowning: .

Dodane 07.01.2011 (Pt) 11:59

Znowu kontaktowałam się z Netią…Powiedzieli,że mam za słaby modem i proponowali przejście na inną ofertę tzn. zakup routera…Może coś doradzicie?

Hej.

Ja też mam taki problem.

Gram sobie i po paru minutach lub kilkunastu pisze ze przerwano połączenie z serwerem.

I tak w każdej grze online jakiej gram. Co to jest? Tydzień temu jeszcze tego nie miałem.

Jakiś czas temu miałem taki problem i gdy przyjechał dostawca to coś tam porobli i koniec.

Nie pamiętam co. Wie może kto co to jest?? STRASZNIE TO DENERWUJE!!