Przerwane przywracanie systemu

Witam!

Ostatnio przywracałem system na laptopie i przypadkowo został odłączony kabel. I teraz jest tak, że system startuje i jedynie dochodzi do pokazywania się tych kropek przy ładowaniu systemu potem pokazuje sie niebieski ekran z tekstem na 1s ( bluescreen) i pokazują się sposoby dzięki, którym można naprawić system ale nie działa nic.

podam sposoby jakie pamiętam:

  • przywracanie

  • użycie zbotowanej płyty

Mam płytę z systemem zbotowanym ale nic nie da sie zrobic ( o ile dobrze sie zbotowało bo były problemy ) jak sie uzyje opcji z uzyciem zbotowanej płyty.

Macie pomysł? Jak mam coś podać więcej to piszcie. Proszę o pomoc :slight_smile:

A laptop po odłączeniu kabla nie powinien dalej ciągnąć z baterii?

Włącz komputer-> zaraz po ekranie BIOS wciśnij F8-. będziesz miał wybór dla startu w trybie awaryjnym i podobne opcje-> znajdziesz też tam opcję “Resetuj automatycznie po wystąpieniu błędu” (lub podobnie, nie pamiętam dokładnie jak to jest opisane), po tym zabiegu BSOD zostanie na ekranie, zrób mu zdjęcie, w miarę wyraźne, wrzuć na jakiś hosting i daj link do niego.

Będąc w tym samym miejscu co powyżej, znajdziesz tam opcję “Napraw Komputer”-> użyj tej opcji-> rozpocznie się automatyczna naprawa-> być może rozwiąże problem (choć wątpię)-> tak czy inaczej będziesz tam też miał “Narzędzia naprawy systemu”, w tym przywracanie systemu-> spróbuj użyć tej opcji.