Przerwanie pobierania w Firefoxie

Problem z tematu wygląda następująco: wczoraj dośc późno zacząłem pobierac duży plik ( ściągam firefoxem ) zdecydowałem że skończę pobierac go jutro dałem wstrzymaj pobieranie i zamknąłem firefoxa, wyłączyłem kompa. dziś przychodze włanczam ff i kiedy kliknąłem kontynuuj wyskoczyło mi coś w stylu że moja sesja wygasła proszę skontaktowac się z administratorem lub spróbowac później. I teraz muszę pobierac plik od nowa a wczoraj miałem już całkiem sporo, mam częśc którą ściągałem wczoraj ( plik .iso). Aha firefox nie tworzy nowego pliku w folderze pobierania. Czy da się jakoś połączyc częśc pliku ze wczoraj z dzisiejszym ściąganiem ( no bo mi przerwało i idzie od nowa a jest ten sam plik) ?

Ps. Wiem że trochę to zawile napisałem :smiley:

Specjalista byłby w stanie to zrobić ale jest to dość skomplikowane i problematyczne że się nie opłaca w to bawić (chyba że to jest jakiś ekstra ważny plik którego nie jesteś w stanie ściągnąć ponownie) więc można przyjąć że się nie da.

Aha jak sie nie da to ok. Bo ja ściągałem linuksa na mój bardzo stary komputer.

Następnym razem spróbuj jakimś menadżerem pobierania typu Down Them All czy Orbit, one powinny lepiej wznawiać połączenia niż menadżer wbudowany w FF. Poza tym nie każdy serwer obsługuje wznawianie. Na początku pobierania najlepiej kliknąć pauzę i spróbować wznowić.

Skoro już poruszyliśmy temat menedżerów pobierania to ja rekomenduję Free Download Manager.