Przerwanie pobierania w Firefoxie


(Fanhp1998) #1

Problem z tematu wygląda następująco: wczoraj dośc późno zacząłem pobierac duży plik ( ściągam firefoxem ) zdecydowałem że skończę pobierac go jutro dałem wstrzymaj pobieranie i zamknąłem firefoxa, wyłączyłem kompa. dziś przychodze włanczam ff i kiedy kliknąłem kontynuuj wyskoczyło mi coś w stylu że moja sesja wygasła proszę skontaktowac się z administratorem lub spróbowac później. I teraz muszę pobierac plik od nowa a wczoraj miałem już całkiem sporo, mam częśc którą ściągałem wczoraj ( plik .iso). Aha firefox nie tworzy nowego pliku w folderze pobierania. Czy da się jakoś połączyc częśc pliku ze wczoraj z dzisiejszym ściąganiem ( no bo mi przerwało i idzie od nowa a jest ten sam plik) ?

Ps. Wiem że trochę to zawile napisałem :smiley:


(scripter1) #2

Specjalista byłby w stanie to zrobić ale jest to dość skomplikowane i problematyczne że się nie opłaca w to bawić (chyba że to jest jakiś ekstra ważny plik którego nie jesteś w stanie ściągnąć ponownie) więc można przyjąć że się nie da.


(Fanhp1998) #3

Aha jak sie nie da to ok. Bo ja ściągałem linuksa na mój bardzo stary komputer.


(imeehow) #4

Następnym razem spróbuj jakimś menadżerem pobierania typu Down Them All czy Orbit, one powinny lepiej wznawiać połączenia niż menadżer wbudowany w FF. Poza tym nie każdy serwer obsługuje wznawianie. Na początku pobierania najlepiej kliknąć pauzę i spróbować wznowić.


(scripter1) #5

Skoro już poruszyliśmy temat menedżerów pobierania to ja rekomenduję Free Download Manager.