Przerwanie połączenia ,czy zmniejszenie prędkości?

Zaczynam od pytania, które zamieściłem już w tytule. Chodzi bowiem o internet mobilny jaki oferuje większość znanych dostawców internetu w Polsce. Czy jeżeli skończy się limit transferu danych np. 8 GB to wtedy internet działa dalej, ale z mniejszą prędkością , czy raczej nie będzie internetu i trzeba dopłacać ? chciałbym jeszcze się dowiedzieć kto oferuje tę pierwszą opcję (bez dopłacania do miesięcznego abonamentu). Mieszkam w Opocznie (woj. łódzkie) .

To zależy tylko i wyłącznie od umowy. Jeżeli operator oferuje tzw. “lejek” to po przekroczeniu zwolni. Jeżeli to umowa typowo abonamentowa bez lejka to doliczą do rachunku. Jeżeli to prepaid to aż do skończenia środków na koncie. Wszystko zleży od umowy i operatora.

Na pewno możliwość “lejka” oferuję play

Na pewno też Cyfrowy Polsat z LTE (zresztą tyczy się też to Plus LTE) tego nie oferuje :slight_smile:

Reszty nie wiem więc się nie wypowiadam.

Jeżeli nie masz za dużych wymagań prędkościowych to pomyśl nad darmowym internetem od Aero2

http://www.aero2.pl/bdi.html

Prędkość 512kb/s. Jedyny minus to to , że co godzinę następuję automatyczne rozłączenie (oczywiście można natychmiast połączyć się ponownie. Wielkim plusem tej oferty jest brak limitu danych.

Sporo artykułów o Aero2 jest w sieci jak i również na naszym Blogu (Ja posiadam taki BDI jako łącze awaryjne i nie narzekam)