Przerwanie w przesyłaniu z kompa na fona


(Alfa1978) #1

tak jak w temaciku :frowning: posiadam sony ericssona k300i kiedy go podłączam kabelkiem do komputera i chce coś sobie przesłać na fona np; fotke,mp3-jke,to na początku idzie bardzoo wolno, a pod koniec transferu albo nawet na połowie przerywa coś i wyskakuję taki komunikat:( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3713b2525f4c7107.html co to znaczy,i co ma robić-pomocy :?


(Alfa1978) #2

aha i faktycznie to jest możliwe że za pomocą kabla podłączonego do telefonu to tak długo trwa przesyłanie,bo wiem że przez blutucza albo irde to jakoś szybciutko idzie..


(JUDGE) #3

Akurat K300i nie ma BT więc ta kwestia jest już rozwiązana. :stuck_out_tongue:

Być może nie masz już wolnej pamięci w telefonie i stąd połaczenie Ci się sypie. Choć komunikat wskazuje bardziej na to iż zwyczajnie format przesyłanego pliku nie jest obsługiwany. Sterowniki do kabla masz?

http://www.instalki.pl/programy/download/sonyericsson/

oraz

http://www.centrumse.pl/forum/index.php ... linearplus

zerknij jeszcze tu:

viewtopic.php?t=80133


(Alfa1978) #4

mam na 100% jeszcze dośc pamięci


(Alfa1978) #5

aha i nawet fotki z fona nie mogę przesłać na kompa,bo zaraz przerywa :oops:


(JUDGE) #6

Któregoś z portów nie masz uszkodzonych? Przerywa także gdy podczas transferu poruszasz telefonem (albo kablem) ?


(Alfa1978) #7

raczej nie sprawdzałem pod tym portem inne urządzenia tak jak np;camerke,irdę i chodzi na 100% a w ogóle nie ruszam fonem jak trasfer jest uruchomiony,jeszcze raz odistalowywuję stery i programik i jeszcze raz od nowa zainstaluje i zobaczę i dam znać co i jak i czy sie cos zmieniło :?


(Alfa1978) #8

dzięki wielkie,JUDGE ,za podanie linków i podpowiedz,wiec tak odistalowałem wszystkie sterowniki,oprogramowanie,i od nowa wgrałem wszystko z tego linku co podałes http://www.centrumse.pl/forum/index.php ... linearplus znalazłem w nim programik k700 DATEIMANAGER ,i o dziwo :o telefonik mój zaczął extra pracować szybko kopiując i wgrywać mp-3 ,fotki,czyli według mnie jest lepszy od tego programu filemanager,bo to z nim miałem problem,i nic przez niego nie mogłem zrobic :-x .wiec jeszcze raz dziekuję :slight_smile: pozdrawiam! !!